Грошова реформа в Україні продовжує реалізовуватися. НБУ, як і обіцяв, з 1 жовтня 2020 р, виводить з ужитку старі паперові купюри, які були випущені до 2003 року, а також монети номіналом 25 копійок. Що ж робити тим, хто не встиг ще витратити зазначені банкноти і копійки?
У Нацбанку, по-перше, хочуть здійснити максимальне оновлення паперових купюр і монет, а по-друге, зменш номінал гривневого ряду, щоб підвести його під стандарти Євросоюзу. Розплатитися в магазинах з першого числа жовтня українці не зможуть 25-копійчаними монетами і застарілими (морально і фізично) купюрами 2003 року і старше. Якщо зазначені зразки грошей залишилися у вашому гаманці, в кишенях зимового верхнього одягу, в старих джинсах і сумках, якщо ви забули про «заначці» і вчасно її не проміняв, то це не означає, що вийшли з ужитку грошові знаки необхідно викинути. Протягом року після введення даного етапу грошової реформи поміняти гроші старого зразка на нові можна буде у відділеннях будь-якого банку на території України. Якщо і за цей час ви не встигнете зробити обмін, то тоді доведеться сходити в відділення НБУ, ПриватБанку, Ощадбанку, Райффайзен Банку Аваль або ПУМБу.
На це дається аж три роки. Які грошові знаки слід витратити в першу чергу, щоб не залишитися після чергової реформи з мішком непотрібних копійок і купюр?
Популярні зараз
В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal