В Україні вирішили скасувати підвищення мінімальної зарплати до кінця 2021 року

Автор: Шевченко Лилия

Схоже, обіцяне раніше поетапне зростання мінімальної заробітної плати до 6500 гривень скасовується. У партії «Слуга народу» заявили, що від цього тільки ціни виростуть, а бізнес піде в тінь.

В Україні вирішили скасувати підвищення мінімальної зарплати до кінця 2021 року - today.ua

Поки остаточне рішення ніхто не приймав, однак те, що думку про необхідність відстрочити підвищення мінімальної заробітної плати в Україні до рівня в 6500 гривень до кінця 2021 року озвучив глава комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики, заставляє задуматись.

За словами голови парламентського комітету з питань фінансів і нардепа від «Слуги народу» Данила Гетманцева, розмір мінімальної зарплати варто переглядати, але не можна підвищувати її рівень так стрімко. В іншому випадку, вважає народний обранець, бізнес почне йти в тінь, переводячи працівників на половину ставки, щоб знизити суми податкових виплат.В Україні вирішили скасувати підвищення мінімальної зарплати до кінця 2021 року Данило Гетманцев вважає, що оптимальним було б провести підвищення мінімальної заробітної плати до 6 000 гривень, а не до 6500, що, між іншим, вже закладено в держбюджет на 2021 рік.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

«Я б відклав це підвищення до 1 грудня 2021 року. Тоді, мені здається, що ми б нормально пройшли цей рік. Адже це буде менше впливати і на інфляцію, і на податковий тиск на бізнес», - уточнив фінансист.

Популярні зараз

Українцям назвали тариф на електроенергію з 1 грудня: як зменшити комунальний платіж

Київстар використали у роботі російського “Шахеда“ для контролю українських абонентів

Рецепт дерунів, які не розваляться під час смаження: потрібно додати секретний інгредієнт

Робота для українських біженців у Франції: які вакансії та зарплати пропонують без знання мови

Нагадаємо, раніше експерт розповів, що в Україні ще як мінімум три десятка років не варто чекати нормальних пенсій, на які люди могли б гідно жити, не голодуючи і не економлячи на предметах першої необхідності.