В Україні злетіли ціни на фасувальні пакети: як зекономити на покупках у супермаркеті

Автор: Леся Ловіцька

В Україні злетіли ціни на фасувальні пакети, які є біорозкладними. Названо способи економити на покупках у супермаркетах.

В Україні злетіли ціни на фасувальні пакети: як зекономити на покупках у супермаркеті - today.ua

У державі з початку 2023 року заборонили використовувати надтонкі пластикові пакети. Тепер у торгових мережах дозволено продавати лише екологічні варіанти, які не шкодять середовищу та розкладаються. Їхню вартість не можна назвати низькою – від 1,50 грн. А якщо врахувати, що при кожному візиті їх знадобиться більше одного, то сума виходить пристойною.

Як економити в супермаркетах та не платити за пакети

Мішечки та шопери

Оптимальний варіант – купувати багаторазові мішечки, сітки чи шопери. Такі пропозиції є як у самих стаціонарних магазинах, так і в Інтернеті. Їх можна прати, до того ж вони компактного розміру.

Своя тара

Можна використовувати багаторазові контейнери і класти продукти з кондитерського або кулінарного відділу. У багатьох супермаркетах зазначено, що вони нічого не мають проти тари покупців.

Популярні зараз

Після війни українці не зможуть виходити на пенсію в 60, - Жолнович

Стали відомі надбавки до пенсії, які виплачуватимуть українцям з 1 травня

У ПЦУ розставили крапки над “і“ у питаннях жіночого дрес-коду для відвідин церкви

В Україні запроваджено обмеження прав і свобод громадян – тимчасово, доки не закінчиться війна

Паперові пакети

Їх часто використовують у пекарнях, для пакування гарячої продукції. Вони є одноразовими, проте розкладаються без проблем.

В Україні злетіли ціни на фасувальні пакети: як зекономити на покупках у супермаркеті

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Еко-мішочки продаються в наборах по три штуки – від 149 грн та по п'ять штук – від 200 грн. Купівля двох наборів коштуватиме 400 грн, а користуватися ними можна буде роками. А біорозкладні пакети обійдуться у 1,5-2 грн кожен.

Нагадаємо, що поліетилен розкладається від 5 до 15 років, забруднюючи довкілля. Відмова від них допомагає берегти екологію планети.