Банк для виплати зарплати українці тепер можуть обирати і змінювати самостійно

Нацбанк дозволив українцям самостійно обирати або змінювати банк, в який буде приходити їхня зарплата. Процедура зміни банку гранично проста, розповіли в tsn.

Банк для виплати зарплати українці тепер можуть обирати і змінювати самостійно - today.ua

Зміна або вибір банку для виплати зарплати не тільки проста процедура, але й, що не менш важливо, зовсім безкоштовна. Для цього потенційному клієнту достатньо відкрити особистий рахунок в тому банку, який він обрав. Рахунок відкривається в новому міжнародному форматі IBAN, на який вже перейшли всі банківські установи України.

Після того, як в банку буде отриманий рахунок, працівник підходить до бухгалтерії підприємства, де він працює, і віддає бухгалтеру номер свого особистого рахунку. І все - процедура переходу завершена.

"На сьогодні ми, як банк, повністю готові технологічно до таких нововведень. Ми доопрацювали свої програмні комплекси. Наш інтернет-банкінг дозволяє нашим бізнес-клієнтам зараховувати зарплату на той банк, в якому клієнт просить. Для цього клієнту достатньо лише підійти в свою бухгалтерію, надати ІBAN ", - розповіла директорка департаменту одного з банків Юлія Мороз.

Банк для виплати зарплати українці тепер можуть обирати і змінювати самостійно Міжнародний формат банківського рахунку IBAN (International Bank Account Number) складається з 29 розрядів. Перші два розряди - літерні, вони позначають код країни. У нашому випадку це UA. Далі йдуть дві контрольні цифри. За ними - код банку (те, що раніше позначалося як МФО). Ця група, що стоїть попереду, складається з 10 символів.

Наступні 19 символів відведені для рахунку в банку. 14 з цих символів, розташовані по правому краю - безпосередньо номер рахунку. П'ять нулів, які розташовуються зліва від номера, доповнюють рахунок до передбаченого 29-розрядного формату. Банк для виплати зарплати українці тепер можуть обирати і змінювати самостійно Номер IBAN - як відбитки пальців: абсолютно індивідуальний і не належить жодній  іншій людині на планеті, крім його власника.

Таким чином, вашу зарплату вже будуть зараховувати на цей номер. При цьому, як кажуть фахівці, перехід з одного банку в інший може зайняти від декількох годин до декількох днів.

Нагадаємо, середня зарплата в Україні у 2021 році повинна скласти 12 350 гривень. Такий показник прогнозують в Мінекономіки України.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua
Мобільний оператор запустив доступний тариф за 1 грн в день: 200 хвилин і 4 Гб інтернету
Мобільний оператор Lycamobile, який нещодавно з'явився в Україні, пропонує свої послуги за набагато нижчим тарифами, ніж інші учасники ринку мобільног...
Кабмін знизив тариф на газ, але залишив без змін вартість доставки
Тарифи на газ будуть змінені. Сьогодні, 18 січня, з самого ранку уряд перейшов від слів до справи. На позачерговому засіданні Кабміну прийнято рішення...
Без шарфа і шапки: Ані Лорак схвилювала вибором наряду для прогулянки по засніженому Києву
Ані Лорак в легінси під шкіру і неординарному пуховику прогулялася по засніженому Києву в один з найхолодніших днів цієї зими. Артистка поділилася в о...
«Холостячка» Ксенія Мішина зустрічалася з учасником шоу, що вибув до фіналу
«Холостячка» після проєкту підтримує відносини з деякими учасниками. Євген Ковтуненко, що вибув до фіналу, розповів, що зустрічався з Ксенією Мішиною,...
Накопичувальну пенсію впровадять вже в цьому році - Шмигаль
Накопичувальна пенсія в Україні повинна почати працювати якомога швидше, вважає прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Він сподівається, що парламент ухвалить...