Біткоїну обіцяють десятикратний зліт у ціні: прогноз аналітика

Уже найближчим часом біткоїн може десятикратно злетіти в ціні і досягти вартості в 390 000 доларів. Такий прогноз озвучив аналітик ARK Invest Яссин Елманджра.

Біткоїну обіцяють десятикратний зліт у ціні: прогноз аналітика - today.ua

"Ось як повелась би ціна біткоїна, якби поточний бичачий ринок затьмарив бичачий ринок 2017 року так само, як бичачий ринок 2017 року затьмарив бичачий ринок 2013 року. Пік буде близько 390000 доларів за біткоїн", - написав він у своєму Twitter.

Терміном "бичачий ринок" у фінансовому світі позначають стійке і доволі тривале зростання в будь-якій галузі фінансового ринку. В даному випадку йдеться про стійке зростання біткоїна. Біткоїну обіцяють десятикратний зліт у ціні: прогноз аналітика При цьому аналітики вважають, що лютий виявиться сприятливим місяцем для зростання і зміцнення біткоїна. У цьому місяці він може вирости в ціні з 37,5 тисячі доларів до 41 тисяч. Він буде рости в ціні до тих пір, поки на нього є попит. А попит буде тому, що він росте в ціні. Ось така виходить висхідна спіраль.

Тому зовсім не виключено, що протягом року біткоїн досягне вартості, передбаченої аналітиком.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні біткоїни можна обміняти на долари або гривні у ПриватБанку. Для цього потрібно виконати нескладний алгоритм дій.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel