ФОПи масово отримують карантинні 8 тисяч: Шмигаль назвав суму, вже витрачену з бюджету

Багато українських ФОПів уже отримали свої карантинні 8 тисяч. Зараз із бюджету активно виплачуються гроші підприємцям, які встигли раніше подати заявки на виплати, розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль у своєму Facebook.

ФОПи масово отримують карантинні 8 тисяч: Шмигаль назвав суму, вже витрачену з бюджету - today.ua

Прем'єр повідомив, що станом на 24 грудня (останній робочий день минулого тижня) допомогу від держави у вигляді карантинних 8 тисяч встигли отримати більше 354 тисяч українців, зайнятих у малому бізнесі. На виплати їм вже пішло 2,8 мільярда гривень з бюджету.

Глава Кабміну також нагадав, що виплати триватимуть і надалі. Реєстрація тих, хто потребує такої допомоги, продовжена до 31 грудня. При цьому в уряді раніше повідомляли, що карантинні 8 тисяч отримають усі ФОПи, яким належить така допомога. Але ті, хто подав заявки пізніше, одержать допомогу від держави вже на початку наступного року. ФОПи масово отримують карантинні 8 тисяч: Шмигаль назвав суму, вже витрачену з бюджету Він також закликав підприємців, які ще не подали заявок, поквапитись, аби встигнути подати їх у встановлений термін.

"Закликаю підприємців і звичайних працівників подавати заявки, щоб всі змогли отримати такі виплати", - написав прем'єр.

Нагадаємо, Нацбанк скасував комісійний збір із виплат по карантинних 8 тисячах для ФОПів. Ці гроші мають надходити в повному обсязі з окремого рахунку Пенсійного фонду, відкритого в Ощадбанку.