У кого, крім держчиновників і топ-менеджерів, може бути зарплата понад 30 тисяч

Незважаючи на те, що в Україні одні з найнижчих зарплат в Європі (якщо не найнижчі), все ж і у нас можна заробляти на місяць понад 30 тисяч гривень. При цьому можна не бути чиновником високого рангу, народним депутатом або топ-менеджером великої компанії. Досить бути класним професіоналом.

У кого, крім держчиновників і топ-менеджерів, може бути зарплата понад 30 тисяч - today.ua

Видання news.finance зібрало список професій, в яких і у нас можна заробляти понад тисячу доларів на місяць. Він складений на основі середніх показників зарплати з тих пропозицій, які представлені на ринку вакансій. Зауважимо, цей список вийшов невеликим.

Отже, найбільше готові платити Net-програмісту - 55 тисяч гривень. Трохи менше, 52 тисячі, пропонують Python-програмісту, і 50 тисяч обіцяють кваліфікованому тімліду (керівнику команди розробників).

У кого, крім держчиновників і топ-менеджерів, може бути зарплата понад 30 тисяч Далі йдуть зарплати, які нижче 50 тисяч, проте все одно залишаються недосяжною мрією для переважної більшості наших співгромадян.

Веб-аналітикам (фахівцям, які аналізують роботу сайтів) готові платити в середньому 43 тисячі гривень. Цей показник виведений на основі аналізу 17 вакансій.

Медіабайер (людина, яка купує і розміщує рекламу) може в середньому заробити 37,5 тисячі гривень. Для аналізу було використано 100 вакансій.

Javascript-програміст, що працює в Україні, в середньому отримуватиме 31 тисячу гривень. Це середнє арифметичне було виведено з 83 запропонованих вакансій.

Крім усіх вище перелічених професій, які вимагають великих знань, чималого досвіду, інтелектуальних затрат і підприємливості (у випадку з медіабайєром) є ще одна сфера, що обіцяє чималі доходи. Йдеться про домашній персонал - обслугу, що працює за наймом у багатих людей. Там, звичайно, теж без кваліфікації не обійтися. Людина з вулиці і без рекомендацій на таку роботу не потрапить. Однак і платять там теж непогано - в середньому 30 тисяч гривень. Така сума вийшла на основі аналізу 11 вакансій.

Всі вакансії взяті з сайту Work.ua.

Крім самої інформації про зарплати, оприлюдненої на сайті, цікаві також коментарі до неї, залишені небайдужими читачами.

"Хороший сантехнік заробляє більше всіляких там аналітиків. Ось тільки не всі хочуть цілими днями в каналізації колупатися, ну і руки потрібно прямі мати і голову", "Доставщик піци в США з / п чистими на руки після всіх виплат = $ 2000.. І це там вважається трохи вище рівня бомжа. Давайте далі заливайте про програмістів" - написали у коментарях.

Коментатори не забули також нагадати про держчиновників високого рангу, суддів, прокурорів та інших наших співгромадян, які отримують гроші з бюджету. Нещодавно Конституційний суд зняв для них верхнє обмеження по зарплаті, яке становило 10 мінімалок (на сьогодні це 50 тисяч гривень). Отже, не всім, щоб добре заробляти, потрібно бути мудрішими за Соломона. Досить потрапити туди, де добре платять. І зауважте, йдеться лише про офіційні заробітки.

ДЖЕРЕЛОfinance
Зарплати вчителів в Україні зростуть на 20%
Зарплата вчителів в Україні знову зростуть. У Кабміні затвердили нову тарифну сітку для розрахунку заробітної плати працівникам бюджетних установ. Хор...
«Дуже схожі»: Ірина Федишин показала свою люблячу бабусю
Ірина Федишин поділилася ніжним сімейним фото, на якому постала разом зі своєю бабусею. Зірка повідомила, що сім'я святкує її 83-й день народження. Ша...
У “Нафтогазі“ розповіли, скільки українці заощадять з новими тарифами вже у лютому
Українці зможуть заощадити на оплаті газу після введення Кабміном граничної ціни на газ для населення 6,99 грн/куб. Уже в лютому побутові споживачі за...
Переможниця шоу “Холостяк-10“ Даша Ульянова знову самотня
«Холостяк» Максим Михайлюк і Даша Ульянова не змогли побудувати свою любов, розлучившись незабаром після закінчення проєкту. Через деякий час дівчина ...
Київстар змінив умови нарахування безлімітного інтернету: озвучені нові тарифи
Київстар ввів єдині умови для усіх користувачів мобільного інтернету. Йдеться не про основний трафік, а про використання додаткових мегабайт. Тепер ус...