У кого, крім держчиновників і топ-менеджерів, може бути зарплата понад 30 тисяч

Незважаючи на те, що в Україні одні з найнижчих зарплат в Європі (якщо не найнижчі), все ж і у нас можна заробляти на місяць понад 30 тисяч гривень. При цьому можна не бути чиновником високого рангу, народним депутатом або топ-менеджером великої компанії. Досить бути класним професіоналом.

У кого, крім держчиновників і топ-менеджерів, може бути зарплата понад 30 тисяч - today.ua

Видання news.finance зібрало список професій, в яких і у нас можна заробляти понад тисячу доларів на місяць. Він складений на основі середніх показників зарплати з тих пропозицій, які представлені на ринку вакансій. Зауважимо, цей список вийшов невеликим.

Отже, найбільше готові платити Net-програмісту - 55 тисяч гривень. Трохи менше, 52 тисячі, пропонують Python-програмісту, і 50 тисяч обіцяють кваліфікованому тімліду (керівнику команди розробників).

У кого, крім держчиновників і топ-менеджерів, може бути зарплата понад 30 тисяч Далі йдуть зарплати, які нижче 50 тисяч, проте все одно залишаються недосяжною мрією для переважної більшості наших співгромадян.

Веб-аналітикам (фахівцям, які аналізують роботу сайтів) готові платити в середньому 43 тисячі гривень. Цей показник виведений на основі аналізу 17 вакансій.

Медіабайер (людина, яка купує і розміщує рекламу) може в середньому заробити 37,5 тисячі гривень. Для аналізу було використано 100 вакансій.

Javascript-програміст, що працює в Україні, в середньому отримуватиме 31 тисячу гривень. Це середнє арифметичне було виведено з 83 запропонованих вакансій.

Крім усіх вище перелічених професій, які вимагають великих знань, чималого досвіду, інтелектуальних затрат і підприємливості (у випадку з медіабайєром) є ще одна сфера, що обіцяє чималі доходи. Йдеться про домашній персонал - обслугу, що працює за наймом у багатих людей. Там, звичайно, теж без кваліфікації не обійтися. Людина з вулиці і без рекомендацій на таку роботу не потрапить. Однак і платять там теж непогано - в середньому 30 тисяч гривень. Така сума вийшла на основі аналізу 11 вакансій.

Всі вакансії взяті з сайту Work.ua.

Крім самої інформації про зарплати, оприлюдненої на сайті, цікаві також коментарі до неї, залишені небайдужими читачами.

"Хороший сантехнік заробляє більше всіляких там аналітиків. Ось тільки не всі хочуть цілими днями в каналізації колупатися, ну і руки потрібно прямі мати і голову", "Доставщик піци в США з / п чистими на руки після всіх виплат = $ 2000.. І це там вважається трохи вище рівня бомжа. Давайте далі заливайте про програмістів" - написали у коментарях.

Коментатори не забули також нагадати про держчиновників високого рангу, суддів, прокурорів та інших наших співгромадян, які отримують гроші з бюджету. Нещодавно Конституційний суд зняв для них верхнє обмеження по зарплаті, яке становило 10 мінімалок (на сьогодні це 50 тисяч гривень). Отже, не всім, щоб добре заробляти, потрібно бути мудрішими за Соломона. Досить потрапити туди, де добре платять. І зауважте, йдеться лише про офіційні заробітки.

В Україні громадяни, які працювали, і які не працювали, отримують однакові пенсії: в Мінсоцполітики пояснили, чому так виходить
В Україні громадяни, які мають трудовий стаж, а також ті, хто ніколи не працював жодного дня, в старості мають однакові пенсії. Та все ж, незважаючи н...
В Україні з 1 січня будуть нові пенсії: кому дістанеться більше грошей
В Україні вже через два місяці, з 1 січня, зростуть пенсії. Тепер мінімальна пенсійна виплата становитиме 2400 гривень (40% від мінімальної зарплати)....
В Україні безпрецедентно підняли зарплату сімейним лікарям, цифри спантеличують
В Україні підвищили зарплату сімейним лікарям. Сьогодні їм дістається, як жодним іншим медикам. Гарячіше хіба що в інфекціоністів, які збиваються з ні...
Після карантину в Україні перерахують субсидії: одержувачів допомоги стане менше в рази
До бюджету на майбутній рік влади України заклали набагато меншу суму на виплати субсидій малозабезпеченим громадянам. А це означає, що одержувачів до...
Великобританія і Німеччина втягують Україну в Безвугільний альянс: шахти будуть планомірно закривати
Влада Великобританії звернулися до уряду України з пропозицією приєднатися до Безвугільного альянсу. Чим обернеться для країни, з колись потужною вугл...