Курс долара в Україні: фінансисти дали прогноз на тиждень

На майбутньому тижні курс долара незначно виросте. У найближчі дні він впаде нижче 28 гривень. Такі суперечливі прогнози дали курсу долара Нацбанк і старший аналітик "Альпарі" Вадим Іосуб.

Курс долара в Україні: фінансисти дали прогноз на тиждень - today.ua

Курс долара в Україні виросте з 28,15 до 28,20 гривні, вважають у Нацбанку. Звичайно, таке п'ятикопійчане зростання великим ривком вважати не варто, і все-таки долар буде рухатися по висхідній.

Аналітики фінансового ринку, у свою чергу, вважають, що на курс долара можуть вплинути різні чинники. Зокрема, чи будуть активні нерезиденти в купівлі облігацій внутрішньої державної позики. Курс долара в Україні: фінансисти дали прогноз на тиждень Водночас, прогноз від Вадима Іосуба принципово відрізняється від прогнозу Нацбанку. Аналітик вважає, що за тиждень курс долара може впасти нижче позначки у 28 гривень. Тобто, ближче до кінця наступного тижня він буде коштувати в середньому близько 27,9 гривні. А взагалі, курс долара коливатиметься в коридорі від 27,8 до 28,0 гривень.

Нагадаємо, в Офісі президента України також заявили, що до закінчення локдауна курс долара має трохи знизитися, а вітчизняна валюта, відповідно, трохи зміцнитися.