Деякі українці можуть втратити до половини своєї пенсії: ПФУ розповів, хто ці невдахи

В Україні в 2021 році обіцяють тричі підвищувати пенсії. Перше підвищення заплановано з 1 січня, друге - з 1 липня і третє - з 1 грудня. Всі ці етапи підвищення пенсійних виплат закладені в проект бюджету на наступний рік.

Деякі українці можуть втратити до половини своєї пенсії: ПФУ розповів, хто ці невдахи - today.ua

Разом з тим, існує категорія пенсіонерів, які можуть втратити половину того, що їм платить держава, повідомляє ресурс "Пенсійний кур'єр" у своєму Facebook.

Йдеться про стягнення та про відрахування, які передбачені законом і здійснюються на основі судових рішень, виконавчих приписів нотаріусів, а також інших рішень і постанов.

Деякі українці можуть втратити до половини своєї пенсії: ПФУ розповів, хто ці невдахи Перш за все потрібно сказати, що на підставі усіх цих документів з пенсіонера не можуть стягнути понад 50% його пенсії.

В яких випадках у людини можуть забрати половину її пенсії:

  • на виплату аліментів членам сім'ї;
  • на відшкодування шкоди, заподіяної пенсіонером, яка спричинила каліцтво іншої людини або інший розлад здоров'я, а також смерть потерпілого;
  • на повернення переплачених сум заробітної плати у випадках, які передбачені законом.

При всіх інших видах стягнень з пенсії може бути вирахувано не більше 20%.

Нагадаємо, в наступному, 2021, році дефіцит Пенсійного фонду складе 203,8 мільярда гривень. Таким чином, з кожного працюючого українця піде на відшкодування дефіциту Пенсійного фонду понад п'ять тисяч податків.

ДЖЕРЕЛОukranews