Ощадбанк не хоче віддавати інваліду війни його гроші: що відповіли в банку

Ощадбанк у Чернігові заблокував видачу грошей одному зі своїх клієнтів. Ветеран війни намагається отримати в банку гроші, зекономлені ним від пільги, яка йому видавалася на неопалювальний період. Його поручитель звернувся з цього приводу зі скаргою до Мінфіну, повідомляє hvylya.

Ощадбанк не хоче віддавати інваліду війни його гроші: що відповіли в банку - today.ua

З травня по вересень нинішнього року ветеран зумів заощадити на комунальних послугах 1500 гривень пільги, яка перераховувалася йому за безготівковим розрахунком. Чоловіка спеціально для цієї мети змусили відкрити окремий рахунок на картці Ощадбанку, хоча спочатку передбачалося, що ці гроші зарахують безготівково. Він виконав усі умови, які поставив йому банк, однак і це ні до чого не призвело.

Ощадбанк не хоче віддавати інваліду війни його гроші: що відповіли в банку

"На даний момент в карантин інвалід війни кілька разів ходив до відділення Ощадбанку, але грошей на картці немає. Хоча управління соцзахисту його вже повідомило про те, що в Ощадбанку потрібно отримати гроші", - пише поручитель клієнта.

Він також повідомляє, що банк навмисно затягує виплату і дає його клієнту неправдиву інформацію. Однак інвалід війни все ж хоче отримати свої законні гроші і неодноразово вже звертався в Ощадбанк із цим проханням. Коли він зателефонував втретє, службовці банку дуже грубо спілкувалися з ним по телефону, а наостанок заявили, що він взагалі може не отримати цих грошей.

"Від них ми дізналися, що наявні у пільговика 1500 грн з незрозумілих причин взагалі будуть зараховані, можливо, до 21 січня 2021 року або взагалі повернуться у бюджет", - повідомляє поручитель.

Він також звертається до Мінфіну з проханням допомогти людині отримати гроші, які їй належать за законом.

"Допоможіть, будь ласка, інваліду війни відвоювати в Ощадбанку його законні гроші!" - пише він у своєму зверненні.

Ощадбанк не хоче віддавати інваліду війни його гроші: що відповіли в банку Нагадаємо, клієнти також скаржаться на те, що гроші, які вони переказують з карти Ощадбанку на карту іншого банку, з одного рахунку зникають, а на інший не приходять. Вони "зависають" десь у невідомості.