Озвучена сума держборгу, яка припадає на кожного українця

Сумарний державний борг України досяг 2,5 трильйона гривень. Таким чином, на сьогодні кожен українець винен 61 790 гривень або трохи більше 2 тисяч доларів. Таку статистику опублікувало видання "Ціна держави" на своїй сторінці у Facebook.

Озвучена сума держборгу, яка припадає на кожного українця - today.ua

Згідно з опублікованими даними, в січні поточного року сумарний держборг України виріс "лише" на 9,9 мільярда гривень. Це "просто дрібниці" у порівнянні з тим, на скільки держборг приріс в грудні минулого року. Тоді він відразу зметнувся вгору на 153,7 мільярда гривень, або на 5,4 мільярда доларів.

Таким чином, на сьогодні сумарний держборг України становить 2,5 трильйона (для тих, хто не знає, трильйон - це число з дванадцятьма нулями) гривень. Озвучена сума держборгу, яка припадає на кожного українця Якщо розбити цю суму на всіх нині живих українців (не лише працездатного віку, але й новонароджених немовлят і глибоких старців), то вийде трохи більше 2 тисяч доларів на кожного. Отже, якщо у вас сім'я з чотирьох осіб, то ви вже, ні у кого і нічого не позичаючи особисто, винні 8 тисяч доларів.

Для порівняння: держборг США становить 26,9 трильйонів доларів ... Нам є куди рости.

Нагадаємо, в Кабміні розповіли, якою буде мінімальна зарплата в Україні через три роки. Прогнозують, що вона досягне 7665 гривень.

ДЖЕРЕЛОfacebook