Пенсіонерам видадуть по 8000 грн: хто може претендувати на допомогу від держави

Щомісячна пенсія, одержувана мільйонами українських громадян - не єдиний дохід, на який можуть розраховувати літні українці. Самотні пенсіонери віком 80+ років можуть отримати одноразову матеріальну допомогу в розмірі 8 тисяч гривень.

Пенсіонерам видадуть по 8000 грн: хто може претендувати на допомогу від держави - today.ua

Багатьом такий "сюжет" видається фантастичним, проте в публікації роз'яснюють, як можна реально отримати цю виплату. Для цього потрібно звернутися до місцевих органів соцзахисту.

Скоріш за все, там відразу спробують "відфутболити" клієнта, який "наважився" звернутися за доплатою до пенсії. Однак чиновників із соцзахисту можна дуже швидко переконати в тому, що такий вид допомоги існує, пославшись на номер відповідної Постанови Кабміну.

Запам'ятайте: посилатися потрібно на Постанову уряду України №663 від 29 липня 2020 року.

Як тільки претендент на виплату допомоги відішле чиновника до потрібного документу, так відразу розмова стане предметною.

Пенсіонерам видадуть по 8000 грн: хто може претендувати на допомогу від держави

Що потрібно для того, щоб отримати одноразову доплату до пенсії:

  • по-перше, потрібно бути пенсіонером, якому вже є 80 повних років;
  • по-друге, потрібно бути самотнім пенсіонером;
  • по-третє, потрібно надати медичну довідку, що цей пенсіонер потребує постійного догляду;
  • по-четверте, пенсіонер має відмовитися від допомоги соціального працівника, якщо таку йому раніше надавали.

Якщо всі ці пункти дотримані, то можна сміливо подавати заяву в службу соцзахисту щодо виплати 8 тисяч одноразової доплати до пенсії.

До того ж, потрібно знати, що оформити доплату для своїх батьків можуть також їхні діти. Для цього зовсім не обов'язково старикам, які потребують догляду, самим оббивати пороги соціальних служб.

Нагадаємо, українці озвучили розмір пенсії, яку вони вважають прийнятною. Вийшов середній показник у розмірі 11,36 тисячі гривень.

ДЖЕРЕЛОhvylya