Підйом економіки та ослаблення впливу коронавірусу: Зеленський розповів, що буде з Україною в 2021 році

Володимир Зеленський переконаний, що в майбутньому, 2021, році економіка країни піде у невелике зростання. Це буде, зокрема, пов'язано з тим, що коронавірус послабить свою хватку, і люди стануть повертатися до звичного ритму життя. Такі думки президент озвучив в інтерв'ю виданню focus.

Підйом економіки та ослаблення впливу коронавірусу: Зеленський розповів, що буде з Україною в 2021 році - today.ua

На значний підйом економіки у майбутньому році влада, очевидно, не розраховує. Однак невелике зростання економічних показників все ж очікується.

"Економічно також буде легше. Очікується підйом в економіці, невеликий, але буде", - запевнив президент.

Відродженням економіки в чималій мірі ми будемо зобов'язані тому, що коронавірус, нарешті, послабить свою хватку. Звичайно, велику роль у цьому відіграє вакцинація населення, що почалася в світі. Однак є й інший, психологічний, фактор. Люди стануть менше боятися коронавірусу, і пандемія вже не матиме такого впливу на їхні настрої. Однак у цьому процесі криється як позитивне начало, так і негативне.

Підйом економіки та ослаблення впливу коронавірусу: Зеленський розповів, що буде з Україною в 2021 році

"Ми навчилися боротися з коронавірусом. Тому, думаю, людям буде легше. Прикро, що люди вже не так бояться та іноді не вдягають маски. З іншого боку, чудово, що вони не бояться і психологічно їм легше", - зауважив Володимир Зеленський.

Тим часом, ВООЗ закликала всіх носити маски навіть після вакцинації від коронавірусу. Виявляється, вакцина не захищає повністю від зараження цією недугою. Вона просто допомагає організму боротися з нею, і полегшує перебіг хвороби. У той же час, навіть вакцинована людина може бути заразною та небезпечною для оточення.

ДЖЕРЕЛОfocus.ua