Приватбанк блокує рахунки і залишає клієнтів без доступу до коштів у розпал пандемії

Останнім часом почастішали скарги на те, що ПриватБанк необгрунтовано блокує рахунки своїх клієнтів. Зокрема, сьогодні на сайті Мінфіну з'явилась скарга від клієнта під ніком alljjazz про те, що банк залишив його без копійки грошей в той час, коли він знаходиться за кордоном.

Приватбанк блокує рахунки і залишає клієнтів без доступу до коштів у розпал пандемії - today.ua

Клієнт скаржиться, що якраз перебуває за кордоном на карантині. Тобто, він фактично дуже обмежений в пересуванні і діях. При цьому ПриватБанк, без жодного попередження, заблокував всі його рахунки та аккаунт.

Причина - банку недостатньо особистих даних, які клієнт раніше надав йому про себе. Ось дотепер даних вистачало, а тепер - ніяк. При цьому клієнту порадили звернутися в будь-яке відділення ПриватБанку і за допомогою консультанта оновити свої дані. Ще й зробили ремарку, що це займе не більше п'яти хвилин.

Але ось проблема: клієнт зараз за кордоном і на карантині. І щоб дістатися до найближчого відділення ПриватБанку, йому потрібно, як мінімум, вибратися з карантину (залишилося ще 8 днів), роздобути десь грошей в чужій країні (адже його рахунки заблоковані), купити квиток на батьківщину і повернутися. Ах да, при цьому ще потрібно на щось жити решту 8 карантинних днів, коли вже не зосталося грошей.

Приватбанк блокує рахунки і залишає клієнтів без доступу до коштів у розпал пандемії

"Без дзвінка, повідомлень. Просто в односторонньому порядку заблокував акаунт. Фінансовий номер не дійсний, в чаті тебе не можу впізнати! Підтримка пише: у вашій ситуації, тільки їхати в Україну." На жаль, без варіантів у Вашому випадку ", - описує клієнт ситуацію, що склалася.

На подібні безчинства з боку ПриватБанку масово скаржаться й інші клієнти. Люди пишуть, що банк блокує рахунки без будь-яких попереджень і пояснення причин. Наприклад, як це було з іншим клієнтом - department11, банкіри провели його через дев'ять кіл пекла (втім, це у Данте їх дев'ять, а в нього вийшло більше, - авт.). І в результаті він так нічого і не зміг домогтися.

Минає дванадцята доба його марних спроб достукатися до ПриватБанка, проте його рахунки, як і раніше, залишаються заблокованими, пише чоловік.

"Банк, який кидає своїх клієнтів, блокує ваші гроші. Не допомагає в екстрених ситуаціях і блокує рахунки ... РЕКОМЕНДУЮ міняти банк!", - висловлює загальну думку багатьох клієнтів alljjazz.

Нагадаємо, тим часом ПриватБанк вирішив порадувати жителів Києва голограмою Святого Миколая, яка за сприяння банку і компанії VISA з'явилася на Софійській площі. Голограма читатиме вірші і загадувати загадки. "Те, що ми заслужили. Голограма Санти з голограмою щастя))", - написали у коментарях до цієї новини.

ДЖЕРЕЛОminfin
У Мінсоцполітики розповіли, хто не отримає субсидію в 2021 році
У новому 2021 році змінилися правила звернення за субсидіями та іншими соціальними виплатами. Крім того, держава посилила вимоги до одержувачів субсид...
Вимагають газ по 2 гривні: українці вийшли на вулиці і штурмують обладміністрації
Тарифний майдан, що почався ще до нового року у райцентрі Лубни на Полтавщині, поступово вихлюпнувся на вулиці інших міст України. Сьогодні люди вийшл...
“Свати“ залишив ще один актор: кого більше не побачать глядачі
Сьомий сезон популярного серіалу “Свати“ втрачає акторів. Основний зірковий склад залишається стабільним, але актори других ролей з різних причин відм...
Потап раскритиковал Настю Каменских за ее многочисленные селфи: на Мальдивах становится скучно
Настя Каменских активно ведет «репортаж» из своего сказочного отпуска на Мальдивах. В социальных сетях артистка рассказывает чуть ли не о каждом своем...
Біткоїну - кінець: швейцарський банк попередив про повне знецінення криптовалюти
На фоні безпрецедентного зростання вартості біткоїна швейцарський банк UBS розіслав своїм клієнтам несподіване попередження: вже у найближчому майбутн...