Today.ua

ПриватБанк скасував комісію за платіжні операції, але є важлива умова

ПриватБанк не братиме комісії за платіжні операції. Такий сюрприз банк підготував для підприємців, які завантажать додаток "Термінал" і прийматимуть платежі через нього, пише one.ua, посилаючись на повідомлення прес-служби ПриватБанку.

"Термінал" – це програмний продукт банку, розроблений спеціально для прийому оплати товарів та послуг за допомогою смартфона. По суті "Термінал" - це мобільний додаток, який здатний замінити собою POS-термінал. З ним підприємцю не буде потрібно встановлення касового апарату, оскільки він виконуватиме ті ж функції.

Зараз ця програма працює в тестовому режимі, проте її оцінили вже багато підприємців. На сьогодні, як повідомляє прес-служба ПриватБанку, ним активно користуються вже понад 26 тисяч підприємців.

Щоб заохотити бізнес переходити на таку систему оплати, ПриватБанк скасував комісію за платежі через "Термінал". Це буде вигідно підприємцям, оскільки розмір стандартної комісії за еквайринг становить 1,3%. Отже, на кожній платіжній операції можна буде непогано заощадити.

Однак такі платежі без комісії зможуть проводити лише ті підприємці, які підключаться до цього додатка до 15 серпня 2023 року.

Як підключитися до застосунку "Термінал"

Цей процес можна здійснити лише за кілька кроків. Для цього потрібно:

При цьому для прийому першої оплати потрібно буде скачати tapXphone і ввести два коди, які прийдуть в SMS-повідомленнях. Після цього можна буде скористатися "Терміналом" без обмежень.

Як відбувається оплата в "Терміналі"

Для того, щоби прийняти платіж, потрібно відкрити цю програму і вибрати в ній свій магазин. Далі вноситься вартість товару або послуги. І натискається кнопка "Прийняти платіж карткою". А далі покупцеві залишається лише піднести свій смартфон або свою платіжну картку до смартфона продавця, і потрібна сума спишеться з його рахунку.

Нагадаємо, з 1 серпня ПриватБанк змінить механізм поповнення карток через свої термінали. Кожному, хто поповнює рахунок, доведеться проходити ідентифікацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ