ПриватБанк відповів Ротаню, який заявив про вилучення грошей з його банківської комірки

ПриватБанк відреагував на заяву, зроблену головним тренером молодіжної футбольної збірної України, Русланом Ротанем. Банкіри відповіли своєму клієнтові, що в своїй діяльності вони завжди керуються вимогами українського законодавства.

ПриватБанк відповів Ротаню, який заявив про вилучення грошей з його банківської комірки - today.ua

Нагадаємо, йдеться про публікацію в Instagram Ротаня, в якій автор акаунта пише, як місяць тому без його відома Державна фіскальна служба зламала його банківську комірку. Мовляв, комірка була розкрита в рамках кримінального провадження, яке до нього не має ніякого стосунку. Сам Ротань дізнався про це випадково, і негайно почав процес повернення своїх грошей. Завдяки грамотним юристам більшу частину грошей вдалося повернути, проте не всі. Третина суми, яка там зберігалася, не потрапила у протокол вилучення.

ПриватБанк відповів Ротаню, який заявив про вилучення грошей з його банківської комірки

При цьому Ротань поскаржився на ПриватБанк і його співробітників, які дозволили зламувати  комірку без присутності її орендаря. Він пише, що дуже розчарований цим банком, який зовсім не цінує своїх клієнтів.

Так от, у Приватбанку заявили, що вся їхня діяльність підпорядкована українському законодавству, і вони лише виконали ухвалу суду, якою було передбачено відкриття комірки.

У банку також зауважили, що в судовій ухвалі не було вказано ніяких даних власника комірки, в тому числі і його імені. Був лише номер поштової скриньки депозитарію банку.

Крім того, ПриватБанк стверджує, що при відкриванні комірки здійснювався відеозапис, а також був зроблений повний опис усього, що в ній знаходилося.

"Навіть більше - в ящику знаходився листок обліку приходу і витрати грошей, і залишок в ньому збігався з тим, що було вилучено і внесено до опису правоохоронцями", - повідомили в банку.

Нагадаємо, ПриватБанк та Ощадбанк обіцяють взятися за своїх клієнтів. Всі банківські операції на суму понад 400 тисяч гривень ретельно перевірятимуться на предмет відмивання грошей або фінансування тероризму.

Коронавірусного фонду ніколи не було: несподіване зізнання глави Укравтодору
Вельми цікава інформація стала відома після того, як журналісти поцікавилися у глави Укравтодору про те, чому з Коронавірусного фонду гроші йдуть не н...
Ціна на газ для населення зросте в листопаді: в «Нафтогазі» затвердили нові розцінки
У Нафтогазі підвищили вартість кубометра газу для населення. Подорожчало блакитне паливо як в тарифі «Місячний», так і в тарифі «Річний». Скільки тепе...
Ціни на бензин і дизпаливо на найбільшій мережі АЗС в Україні різко підскочили
У понеділок, 26 жовтня, ціни на бензин і дизельне паливо на найбільшій мережі автозаправок “Приват“ підвищилися на 1 грн за літр. Про це повідомляє “Б...
Долар після виборів дорожчає другий день поспіль: прогнози експертів до кінця тижня
У вівторок, 27 жовтня, курс долара встановлений НБУ на позначці 28,34 грн/дол., що на 5 копійок більше, ніж днем раніше. У понеділок після виборів аме...
Що буде з цінами на газ в Україні: в Європі скоротилось виробництво електроенергії, газ знову в тренді
Ціни на газ в Україні не залишаться постійною величиною. Вже з початком осені вартість тисячі кубометрів блакитного палива підскочила до 6000 гривень,...