ПриватБанк став блокувати карти своїх клієнтів: люди не можуть зняти гроші

Клієнти державного ПриватБанку дедалі частіше скаржаться на цю фінансову установу через незрозумілі маніпуляції з платіжними картами. Зокрема, на тематичному порталі Мінфіну, з'явилася негативна інформація від однієї з клієнток цього банку.

ПриватБанк став блокувати карти своїх клієнтів: люди не можуть зняти гроші - today.ua

Жінка пише, що оформила в Приватбанку відразу три картки, проте не минуло й місяця, як всі три картки виявилися заблоковані - відразу після того, як на них були нараховані гроші. Причому ніхто не попереджав про ймовірне блокування, і ніхто не став перейматися поясненням причин.

"Після дзвінка на 3700 карту "Універсальну" розблокували, причому доволі швидко (протягом години), карти "Для виплат" залишилися заблоковані", - повідомила клієнтка.

ПриватБанк став блокувати карти своїх клієнтів: люди не можуть зняти гроші Їх не розблокували навіть після того, як вона особисто звернулася до відділення ПриватБанку.

"Чи не занадто ви перемудрили зі своєю службою безпеки? Тому що після Вашої "турботи про клієнта" з'являється тільки одне бажання - забрати свої гроші і триматися від вас подалі, і тим більше не рекомендувати ПриватБанк іншим", - не приховує свого обурення клієнтка.

Після публікації скарги на порталі Мінфіну банк усе ж знайшов час для відповіді на негативний відгук клієнтки.

"Банк обслуговує клієнтів, керуючись чинним законодавством і нормами НБУ. Необхідність актуалізації даних описана в Положенні про здійснення банками фінансового моніторингу (постанова НБУ № 417) розділах I п. 3, розділі V та інших пунктах цієї постанови. Важливо розуміти, що отримання банком документів для проходження ідентифікації та актуалізації даних, в тому числі зареєстрованої адреси проживання є не примхою, а чітким дотриманням чинних законів. Ми перевіримо інформацію по наданих документах і зв'яжемося з результатом ", - дали банкіри відповідь, з якої людині необізнаній важко що-небудь зрозуміти.

Нагадаємо, клієнти ПриватБанку стали скаржитися, що останнім часом у них  пропадають гроші з карток. Виявилося, що почастішали крадіжки через банкомати Приватбанку. Банкіри розповіли про способи, які найчастіше використовують грабіжники.