З нового року в Україні діятиме “бюджет війни“: що це означає

Автор: Марченко Любов

В Україні з наступного року мають намір перейти до "бюджету війни". Центральна влада візьме на себе повний контроль видатків із бюджетів, навіть із місцевих. При цьому всі гроші, сплачені платниками податків країни, йтимуть на військові потреби. Решта видатків фінансуватися із держскарбниці не буде.

З нового року в Україні діятиме “бюджет війни“: що це означає - today.ua

Про запровадження "бюджету війни" розповів у своєму Telegram-каналі Давид Арахамія.

Український уряд у прискореному режимі працює над проектом бюджету-2024. Вже у вересні його обіцяють подати на розгляд парламенту. Поки що до широкого загалу доходять лише чутки про те, як можуть змінитися основні індикатори бюджету. Втім, усі гроші, що надійшли до скарбниці, підуть лише на фінансування ЗСУ та війни.

Арахамія вважає неприпустимим витрати грошей на перекладання бруківки, облаштування стадіонів, тенісних кортів та "інший непотріб". Усі гроші, які раніше витрачалися на ці статті, підуть на фінансування військових потреб.

Популярні зараз

Дмитро Кулеба виставив особисті речі на аукціон: екс-міністр збирає кошти на важливу справу

Гарріс зробила заяву про наслідки можливої перемоги Трампа на виборах: “Путін сидітиме у Києві“

У ЗСУ базову підготовку солдатів збільшать до 1,5 місяця

Нові домовленості з МВФ не призведуть до підвищення тарифів на електроенергію, - Мінфін

З нового року в Україні діятиме “бюджет війни“: що це означає

"З нового року країна має перейти на "бюджет війни" - де більше не буде витрат на всі ці речі, тільки оборона та тільки зброя", – роз'яснив Арахамія.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При цьому Арахамія вважає, що президент не повинен займатися відстеженням та виловом корупціонерів. Це робота антикорупційних органів, яких у країні вистачає. А глава держави має займатися міжнародною дипломатією та забезпеченням підтримки від союзників.

Нагадаємо, з кулуарів влади долинають чутки, що українцям мають намір наступного року підвищити мінімальну зарплату та мінімальну пенсію. При цьому не варто забувати, що Україна сьогодні сама не заробляє на зарплати бюджетникам та соцвиплати.