З жовтня українців чекають захмарні тарифи: виросте ціна майже на все

Влада, таки, вирішила "добити" українців тарифами. Так, нещодавно стало відомо, що компанія "Нафтогаз" влетіла на велику суму збитку і тепер намагається покрити свої витрати необгрунтованим підвищенням ціни на газ.

З жовтня українців чекають захмарні тарифи: виросте ціна майже на все - today.ua

А тепер ще й Міненерго нагадало, що з 1 жовтня правило перших 100 кіловат вже не діятиме. Тобто, якщо раніше споживачі платили за 100 кіловат електроенергії по 90 копійок, і лише все, що понад цей показник, оплачувалося за ціною 1,68 гривні за кіловат, то тепер все спожиті кіловати будуть по 1,68. Ціна за першу сотню кіловат залишалася незмінною ще з 2017 року. Тому настав час її підвищити.

З жовтня українців чекають захмарні тарифи: виросте ціна майже на все

"Такі плани були оприлюднені ще в презентації меморандуму про скорочення" зеленого "тарифу", - йдеться в повідомленні Міненерго.

Крім того, з жовтня також підвищать тариф на холодну воду. Він стане "вагоміше" на 22%. Причину зростання цін на все в НКРЕКП пояснюють просто: потрібно підвищувати зарплати співробітникам, і крім того, зростають видатки на витратні матеріали.

Нагадаємо, у зв'язку з впровадженням ринку газу в нашій країні, українцям розповіли, як зміняться їхні стосунки з постачальником газу. За нових умов постачальник газу може відмовити споживачеві-боржнику в наданні послуг . Причому він може не відновити послугу навіть після повного погашення боргу.