Стало відомо, в якому районі Києва найнижчі ціни на оренду та покупку квартир

Автор: Марченко Любов

Українцям розповіли, в якому районі Києва можна знайти найнижчі ціни на оренду квартир та найприйнятніші ціни на квартири. Як з'ясувалося, що далі від центру столиці, то менше знадобиться грошей на оренду та купівлю житла.

Стало відомо, в якому районі Києва найнижчі ціни на оренду та покупку квартир - today.ua

Про це розповіли аналітики з агенції нерухомості.

Незважаючи на війну, ціни на нерухомість у Києві продовжують зростати. Це стосується як оренди житла, так і його купівлі. Проте, навіть за такої загальної тенденції, все ж таки ціни на оренду квартир і на їхню покупку дуже різняться по районах столиці. Зазвичай вони тим вищі, чим ближче район розташований до центру столиці. Тож у Печерському районі дешевого житла не знайти, а от у Деснянському придбати квартиру можна за помірну ціну. А ціни на оренду квартир на околиці столиці можна порівняти з цінами у звичайних обласних центрах.

Ціни на квартири

Отже, найдешевше можна купити столичне житло в Деснянському районі. Там вартість однокімнатної квартири на вторинному ринку на початку поточного місяця становить у середньому 42 тисячі доларів. В інших районах ціни на житло відчутно дорожчі. Так, у Дніпровському за аналогічну квартиру доведеться віддати на 10 тисяч доларів більше, а у Голосіївському така покупка коштуватиме дорожче на 20 тисяч.

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Стало відомо, скільки в Україні коштує найдешевша нова Skoda Octavia

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Стало відомо, в якому районі Києва найнижчі ціни на оренду та покупку квартир

Аналогічна картина спостерігається і з покупкою дво- та трикімнатних квартир. Так, за звичайну двокімнатну квартиру зі вторинного ринку у Деснянському районі доведеться віддати 57 тисяч доларів. А ось у Дніпровському вона вже "потягне" на 71 тисячу. А в Голосіївському за аналогічне житло доведеться віддати усі 100 тисяч.

Ціни на оренду квартир

Орендувати житло у Деснянському районі також можна за набагато меншу ціну, ніж в інших районах столиці.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зокрема, у Деснянському районі переважають такі ціни на оренду квартир:

  • однокімнатні: 4-8 тисяч гривень на місяць;
  • двокімнатні: 6-10 тисяч;
  • трикімнатні: 7-11 тисяч.

Нагадаємо, ріелтори прогнозують подальше підвищення цін на квартири зі вторинного ринку у липні та серпні. Кажуть, що до осені їхня вартість може зрости на 10%.