Тарифи на комуналку: Олег Ляшко запідозрив монополістів у спекуляціях

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко, який не зміг потрапити до Верховної Ради нинішнього скликання, тим не менше, продовжує активне політичне життя. Так, у своєму Facebook політик звернувся до влади з вимогою відреагувати на протести людей, спровоковані "космічними" тарифами на комуналку.

Тарифи на комуналку: Олег Ляшко запідозрив монополістів у спекуляціях - today.ua

При цьому Олег Ляшко вважає, що нинішні високі тарифи на комуналку, зокрема на газ, нічого спільного із законами ринку не мають, і що в них явно є спекулятивна складова.

"Грабіжницьке зростання цін на комуналку - це не ринок, а зловживання монополістів облгазів через імпотенцію влади", - розсудив Ляшко.

Крім того, він зажадав від уряду негайної заборони на імпорт російсько-білоруської електроенергії. Ляшко вважає, що країні від цього немає ніякої вигоди. На цьому набивають собі кишені лише мародери, які пов'язані з владою. Тарифи на комуналку: Олег Ляшко запідозрив монополістів у спекуляціях

"Потрібно бути або клінічними ідіотами, або лютими ворогами, щоб здійснювати такі злочини проти українців у важкі часи", - підсумував Ляшко.

Нагадаємо, депутати-"слуги" ініціюють відставку глави "Нафтогазу" Андрія Коболєва через високі тарифи на газ.