У Руслана Ротаня пропали заощадження в ПриватБанку: кого звинуватив футбольний тренер

У головного тренера футбольної молодіжної збірної України Руслана Ротаня пропали всі його заощадження, які він зберігав у ПриватБанку. Про це Ротань сам повідомив у своєму Instagram.

У Руслана Ротаня пропали заощадження в ПриватБанку: кого звинуватив футбольний тренер - today.ua

Про суму зниклих грошей тренер не повідомляє, а лише про сам факт. Однак можна припустити, що пропало чимало, оскільки чоловік під свої заощадження резервував комірку у Приватбанку. Цю комірку зламали представники Державної фіскальної служби.

Ротань каже, що комірку зламали місяць тому, 17 вересня, причому без його відома.

"Завжди думав, що якщо ти чесно заробляєш свої гроші, тобі нема чого боятися приходу правоохоронних органів. На жаль, я помилявся. 17 вересня слідча група Державної фіскальної служби з Києва розкрила мою комірку в Приватбанку і забрала звідти мої заощадження", - пише автор публікації.

При цьому, як стверджує Ротань, третину грошей, що там зберігалися, взагалі не внесли в протокол вилучення, вони "випарувалися" безслідно. Сам він дізнався про те, що його комірку зламали тільки наступного дня, і то випадково. Весь місяць він намагався повернути вилучені гроші. Зрештою, більшу частину заощаджень, що там зберігалися, вдалося повернути за допомогою юристів. Однак ще частина суми поки невідомо де.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Я всегда думал, что если ты честно зарабатываешь свои деньги, тебе нечего опасаться прихода правоохранительных органов. Увы, я ошибался. 17 сентября следственная группа Государственной фискальной службы из Киева вскрыла мою ячейку в Приватбанке и забрала оттуда мои сбережения. По уголовному производству, не имеющему ко мне никакого отношения. Не поставив меня в известность. В результате треть изъятых денег «испарилась» и не попала в протокол изъятия. Я узнал о произошедшем... случайно, на следующий день! Я был очень подавлен и расстроен последний месяц. Но благодаря слаженной работе @dynasty__ua большую часть денег вчера удалось вернуть. А остальное... в ГБР идёт уголовное расследование (номер 62020100000001979) и я надеюсь виновных найдут. Приватбанк, я очень вами разочарован. Вы не цените своих клиентов. Уверен, что ограбить меня без прямого содействия ваших сотрудников было невозможно! Спасибо друзьям, которые поддерживали меня в этот сложный период.

Публикация от Ruslan Rotan (@rotan_ruslan29)

Руслан Ротань дуже сподівається на розслідування, яким займається ГБР, і вірить, що винних знайдуть. Однак зберігати свої гроші у ПриватБанку він вже, очевидно, не буде.

"Приватбанк, я дуже вами розчарований. Ви не цінуєте своїх клієнтів. Упевнений, що пограбувати мене без прямого сприяння ваших співробітників було неможливо", - написав Ротань.

Тим часом ПриватБанк удосконалив ще один свій сервіс. Тепер він приймає миттєві грошові перекази з карт Mastercard із будь-якої точки і будь-якого банку світу.

Коронавірусного фонду ніколи не було: несподіване зізнання глави Укравтодору
Вельми цікава інформація стала відома після того, як журналісти поцікавилися у глави Укравтодору про те, чому з Коронавірусного фонду гроші йдуть не н...
Ціна на газ для населення зросте в листопаді: в «Нафтогазі» затвердили нові розцінки
У Нафтогазі підвищили вартість кубометра газу для населення. Подорожчало блакитне паливо як в тарифі «Місячний», так і в тарифі «Річний». Скільки тепе...
Ціни на бензин і дизпаливо на найбільшій мережі АЗС в Україні різко підскочили
У понеділок, 26 жовтня, ціни на бензин і дизельне паливо на найбільшій мережі автозаправок “Приват“ підвищилися на 1 грн за літр. Про це повідомляє “Б...
Долар після виборів дорожчає другий день поспіль: прогнози експертів до кінця тижня
У вівторок, 27 жовтня, курс долара встановлений НБУ на позначці 28,34 грн/дол., що на 5 копійок більше, ніж днем раніше. У понеділок після виборів аме...
Що буде з цінами на газ в Україні: в Європі скоротилось виробництво електроенергії, газ знову в тренді
Ціни на газ в Україні не залишаться постійною величиною. Вже з початком осені вартість тисячі кубометрів блакитного палива підскочила до 6000 гривень,...