Виявляється, безлад у будинку – це не особиста справа кожного. За розкидані речі, немитий посуд та засмічену підлогу належить адміністративна відповідальність, а в деяких випадках можна отримати і штраф за безлад у квартирі.
Саме за це оштрафували мешканку Кам'янця-Подільського, яка запустила своє житло.
Приводом для візиту працівників ювенальної превенції, які й оштрафували господарку квартири, став сигнал від лікаря швидкої допомоги. Як з'ясувалося, господарі самі викликали швидку допомогу через те, що їхня 3-річна дочка сильно порізала руку. Поріз був глибоким, і лікаря викликали, щоб обробити та зашити дівчинці рану.
"Лікар, який госпіталізував дитину, звернув увагу на безлад у будинку: антисанітарні умови та різкий запах аміаку через брудні речі, які тривалий час перебували на купі", - розповів начальник відділу Ювенальної превенції Сергій Цимбалюк.
Популярні зараз
Volkswagen у 2025 році почне продавати новий бюджетний кросовер
Нова зачіска та білосніжне вбрання: Олена Зеленська здійснила новий вихід у світ
Шахраї в Україні згадали про старий рекет водіїв
Ціни на бензин та дизель в Україні можуть знизитися попри підвищення акцизів
Як з'ясувалося, дівчинка отримала глибокий поріз руки саме через безлад у будинку. Вона натрапила на відкриту бляшанку, що і стало причиною травми. Тому лікар зважив за потрібне сигналізувати про це в поліцію.
Співробітники ювенальної превенції, які прибули за сигналом лікаря, застали у квартирі антисанітарію та безлад. Із господарями житла провели роз'яснювальну бесіду. А матір, до того ж, іще й оштрафували за неналежний догляд за дитиною. Адмінштраф за це становить від 850 до 1700 гривень. Яку суму штрафу виписали недбайливій господині, невідомо.
Користувачі мережі, в якій було опубліковано цю новину, розійшлися в оцінці ситуації. Одні вважають, що жінку оштрафували обґрунтовано. Інші переконані, що замість підтримки, якої, ймовірно, потребують молоді батьки, їх ще й покарали фінансово. При цьому в сім'ї працює лише чоловік, та й він отримує невисоку зарплату.
Нагадаємо, українські біженці, які опинилися в Німеччині, зіткнулися там із драконівськими штрафами за, здавалося б, абсолютно безневинні вчинки. Як з'ясувалося, там заборонено годувати диких голубів та інших птахів у міських парках та інших громадських місцях. За це можуть покарати штрафом від 1 до 5 тисяч євро.