В Україні виросли пенсії: хто на старості отримає майже 70 тисяч

За минулий, 2020 рік, пенсії в Україні зросли в середньому більш ніж на 400 гривень. На сьогоднішній день розмір середньої пенсії в нашій країні трохи перевищує 3 500 гривень. Такі дані, зокрема, містяться в повідомленні прес-служби Пенсійного фонду України.

В Україні виросли пенсії: хто на старості отримає майже 70 тисяч - today.ua

Станом на 1 січня 2021 роки в Україні нараховувалось 11 130 954 пенсіонера. Середній розмір пенсії по країні на цю ж дату становив 3 507,51 гривні.

В цілому за рік розмір середньої пенсії зріс на 424,53 гривні. У відсотках це становить 13,8%. Так, лише за IV квартал минулого року середня пенсія стала більше на 96,91 гривні. При цьому вона планомірно підвищувалася протягом року.

Палітра одержувачів пенсії в Україні дуже неоднорідна

Так, в інформації прес-служби наочно показано, як розподіляються українські пенсіонери за видами і розмірами одержуваних ними пенсій. В Україні виросли пенсії: хто на старості отримає майже 70 тисяч Найбільшу питому вагу, звичайно, становлять громадяни, які отримують пенсію за віком. Їх налічується в країні понад 8,33 мільйона. Вони в середньому отримують пенсію в розмірі 3 538,97 гривні.

Менше за цей показник дістається людям, які отримують пенсію по інвалідності (2 679,45 гривні), в зв'язку із втратою годувальника (3 012,50), за вислугу років (3 205,53).

І, звичайно, найменшу пенсію отримують ті, кому призначено соціальні пенсії. У них середня величина виплат становить 1 786,06 гривні. Таких людей в країні налічується небагато - 72 843.

Вище середньої пенсії по країні мають колишні військовослужбовці. Їм платять у середньому по 5 583,21 гривні.

Окремим загоном стоять вершителі доль - колишні судді, яким за законом належить довічне грошове утримання. Середній розмір цього утримання становить 67 961,39 гривні. Таких, вельми не бідних, пенсіонерів в Україні налічується 3 538.

Нагадаємо, в 2021 році в Україні заплановано подальше зростання пенсійних виплат. Пенсії будуть підвищуватися в п'ять етапів, і підвищення торкнеться практично кожного пенсіонера в країні.

ДЖЕРЕЛОpfu.gov.ua
Вісім подарунків на 8 Березня для дівчат, які люблять спорт
Кожна дівчина гідна уваги на 8 Березня. У сучасному світі багато представниць статі - самостійні й незалежні, проте це не означає, що їм не хочеться в...
В Україні можуть знову ввести локдаун через коронавірус, - Шмигаль
В Україні почалася третя хвиля коронавірусу. Через це в країні можуть знову ввести локдаун. Про це розповів у ході прес-конференції прем'єр-міністр Де...
ПриватБанк може показувати неправильний баланс на карті: як вирішити проблему
У мобільному додатку ПриватБанк не завжди коректно відображається залишок на карті. Можливі також випадки видалення історії платежів. Чому виникає збі...
Вагітна Василіса Фролова розповіла про плани після народження дитини
Василіса Фролова ось-ось стане матір'ю. Телеведуча знаходиться на останньому терміні вагітності, заявивши, що народить свою першу дитину з дня на день...
Понад півтора мільйона українців підозрюють у незаконному отриманні субсидій: гроші доведеться повернути
Мінфін підозрює українців у масових незаконних отримання соцвиплат. Якщо факти підтвердяться, то всі незаконно отримані субсидії та інші соцвиплати до...