“Укрпошта“ займатиметься доставкою пенсій ще два місяці, а потім їх розносити буде нікому

Компанія "Укрпошта" доставлятиме громадянам пенсії ще два місяці - в січні і лютому. Далі з цим можуть виникнути проблеми через те, що не узгоджені нові тарифи доставки. Про це повідомила прес-служба "Укрпошти".

“Укрпошта“ займатиметься доставкою пенсій ще два місяці, а потім їх розносити буде нікому - today.ua

У січні і лютому 2021 пенсії українцям доставлятимуть за тарифами 2020 року. Однак далі, якщо "Укрпошта" і Пенсійний фонд не прийдуть до спільного знаменника за новими тарифами, компанія може припинити доставку пенсій.

За словами генерального директора "Укрпошти" Ігоря Смілянського, компанія змушена піти на збільшення оплати за свої послуги через нові економічні обставини. Зокрема, в країні з 1 січня підвищується мінімальна зарплата. Її, в тому числі, підвищать і персоналу "Укрпошти". На це потрібні додаткові ресурси, які взяти більше ніде, крім як за рахунок підвищення вартості послуг компанії.

"Після перегляду мінімальної зарплати, тільки в частині ЄСВ Укрпошта заплатить на 500 млн гривень більше ніж у 2020 році, не рахуючи витрат на підвищення зарплат. Тому, якщо питання не буде вирішене позитивно, Укрпошта буде змушена припинити доставку пенсій з 1 січня", - написав у Facebook Ігор Смілянський.

“Укрпошта“ займатиметься доставкою пенсій ще два місяці, а потім їх розносити буде нікомуОтже, "Укрпошта" сподівається, що двох перших місяців майбутнього року вистачить усім, від кого залежить своєчасна доставка пенсій, на вироблення спільного рішення щодо тарифів.

"Всі учасники процесу - Пенсійний фонд України, міністерство фінансів і міністерство соціальної політики отримають час на вироблення системного рішення по тарифах на виплату і доставку пенсій, яке вже запропонувала Укрпошта", - підкреслюється в повідомленні прес-служби.

Пенсіонерам повинні дозволити переходити на обслуговування "Укрпошти" дистанційно

У повідомленні прес-служби "Укрпошти" також висловлюють упевненість, що Пенсійний фонд дозволить пенсіонерам на час карантину дистанційно переходити з банківського обслуговування на обслуговування "Укрпошти". Адже в багатьох невеликих населених пунктах закриваються банківські відділення, і людям просто ніде отримати пенсію.

"Цю норму закону ПФУ має виконувати, щоб захистити здоров'я громадян і не наражати на небезпеку одну з груп ризику. Пенсіонери не повинні приїжджати особисто, щоб документально оформити перехід з банку в Укрпошту, для цього має бути достатньо надіслати необхідні документи поштою", - пишуть у повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, кілька днів тому генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський вже лякав пенсіонерів тим, що з січня буде нікому розносити їм пенсії. Однак тепер, схоже, кабміну і "Укрпошті" вдалося досягти тимчасового компромісу.

Пенсійний вік в Україні підвищать з 1 квітня
Пенсійний вік збільшиться для жінок. З 1 квітня 2021 року вийти на заслужений відпочинок вони зможуть по досягненню 60и річного віку. Пенсія в Укра...
Катерина Кухар показала сміливе фото під душем: «А ось і фривольність»
Катерина Кухар дозволила собі відійти від своєї стриманості та аристократичності. Прима-балерина здивувала шанувальників фотографіями в крихітному бік...
Пенсія: як розрахувати свій страховий стаж, і що робити, якщо його бракує
Пенсія в 60 років може стати реальністю лише для тих громадян, які зуміють до цього віку накопичити необхідний трудовий стаж. Як розрахувати його, у с...
«Кістки, аж страшно»: Худоба дочки Анастасії Заворотнюк викликала побоювання
Дочка онкохворої Анастасії Заворотнюк стурбувала шанувальників своїм зовнішнім виглядом. Худюща Аня змусила публіку хвилюватися, опублікувавши фото в ...
“Нафтогаз“ продаватиме газ за тарифом дешевше 6,99 за “куб“ за однієї умови
“Нафтогаз“ повністю готовий до того, щоб із 1 лютого почати продавати газ для побутових споживачів за дешевим тарифом на газ – по 6,99 гривні за кубом...