У НБУ розповіли українцям, в якій валюті краще зберігати свої заощадження, проте самі зберігають в інший

Автор: Марченко Любов

У НБУ розповіли українцям, в якій валюті їм краще зберігати свої заощадження. Таємними знаннями поділилася зі співвітчизниками перший заступник глави Нацбанку Катерина Рожкова під час прямого ефіру на сторінці Kyiv School of Economics, передають novosti-n.

У НБУ розповіли українцям, в якій валюті краще зберігати свої заощадження, проте самі зберігають в інший - today.ua

Катерина Рожкова цілком резонно зауважила, що люди віддають свої кровні банкам з двома цілями: щоб забезпечити збереження своїх грошей та уберегти їх від інфляції, а також, щоб хоч трохи заробити на своєму вкладі. Тому потрібно дивитися, для якої валюти умови зберігання більш прийнятні. Сьогодні, вважає чиновниця Нацбанку, вигідніше тримати гроші у гривні.

У НБУ розповіли українцям, в якій валюті краще зберігати свої заощадження, проте самі зберігають в інший

"Сьогодні прибутковість гривневих депозитів набагато вища від депозитів в іноземній валюті, інфляція у нас сьогодні низька, і прибутковість гривневих депозитів значно перевищує рівень інфляції", - поділилася банкірша.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Але при цьому заступниця глави Нацбанку зізналася, що свої особисті заощадження зберігає в іноземній валюті. Втім, Катерина Рожкова називає це "історичною річчю". Мовляв, усі її гроші були зароблені до призначення на роботу в Нацбанк - ще коли вона працювала в комерційних банках. А з часу роботи в Нацбанку її заощадження не ростуть, а, на жаль, лише тануть, поскаржилася чиновниця.

Нагадаємо, Нацбанк попередив українців, що в квітні 2021 року спливає мораторій в сфері валютної іпотеки. Банки одержать право вилучати у боржників заставне майно, тобто, самі квартири, на покупку яких були взяті іпотечні кредити. Що рекомендує боржникам Нацбанк - читайте в нашому матеріалі.

Головне