В уряді оголосили про підвищення розміру допомоги переселенцям: хто її отримуватиме

Автор: Марченко Любов

Уряд ухвалив рішення про підвищення допомоги переселенцям. Виплати підвищать не всім, а лише тим, хто найбільше потребує. Розмір нової допомоги наразі невідомий.

В уряді оголосили про підвищення розміру допомоги переселенцям: хто її отримуватиме - today.ua

Про те, що допомога переселенцям поступово підвищуватиметься, розповіла в ефірі телемарафону міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Чиновниця повідомила, що у бюджеті буде передбачено велику суму для виплат переселенцям. Тому з'явилася можливість деяким із них підвищити розмір допомоги. Підвищать виплати не всім, а лише тим, хто найбільше потребує.

"Ми зараз готуємо зміни до низки постанов, які включатимуть, власне, переорієнтування та збільшення виплат для таких вразливих категорій людей, які найбільше потребують допомоги", - повідомила чиновниця.

Популярні зараз

Українцям назвали тариф на електроенергію з 1 грудня: як зменшити комунальний платіж

Київстар використали у роботі російського “Шахеда“ для контролю українських абонентів

Рецепт дерунів, які не розваляться під час смаження: потрібно додати секретний інгредієнт

Робота для українських біженців у Франції: які вакансії та зарплати пропонують без знання мови

Як відомо, зараз переселенцям платять по 2000 гривень на одного дорослого та по 3000 на інваліда або дитину. Ця допомога переселенцям, звичайно, дуже невелика і прожити на неї неможливо.

В уряді оголосили про підвищення розміру допомоги переселенцям: хто її отримуватиме

Причому, якщо раніше ці виплати призначалися безстроково, то тепер їх призначають лише на 6 місяців. Після закінчення цього терміну більшості ВПО виплату держдопомоги скасують. Вважається, що за такий час молоді працездатні люди зможуть підшукати собі роботу та регулярний заробіток.

Тим же, хто не може самостійно про себе подбати, допомогу виплачуватимуть понад 6 місяців, і вона буде вищою від того, що платять зараз.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

На підвищені виплати можуть розраховувати такі категорії населення:

  • пенсіонери;
  • діти із інвалідністю;
  • сім'ї, що мають сукупний дохід менше ніж 4 прожиткові мінімуми. При цьому слід знати, що прожитковий мінімум на одну особу зараз дорівнює 2589 гривень.;
  • громадяни, які доглядають осіб з інвалідністю;
  • сім'ї, які мають більше трьох дітей віком до 18 років;
  • неповнолітні особи, які не мають законних представників.

Нагадаємо, незабаром перші багатодітні родини переселенців отримають нові будинки за рахунок Фонду Олени Зеленської "Адреса дитинства".