В уряді розповіли, що чекає нелегальних таксистів: штрафи і повне розорення

Мінінфраструктури має намір почати системний наступ на нелегальних перевізників із тим, щоби повністю викорінити це явище і змусити всіх платити гроші до бюджету. У Мінінфраструктури розповіли, що для таксистів набагато дешевше буде легалізуватися і працювати по-білому, ніж потрапити під штрафи і розоритися.

В уряді розповіли, що чекає нелегальних таксистів: штрафи і повне розорення - today.ua

Профільне міністерство розробило законопроект, який передбачає умови легалізації ринку послуг індивідуальних перевізників. Зокрема, в законі передбачена легалізація приватних таксистів через патентування їхніх послуг. Замість ліцензування таксист повинен буде придбати патент на свою діяльність, який дозволить йому легально перевозити людей у будь-який час дня і ночі.

"Вартість такого патенту встановлюється законопроектом. Наприклад, річний коштуватиме 1 мінімальну заробітну плату, встановлену на 1 січня", - розповіла старший юрист Команди підтримки реформ Мінінфраструктури Ольга Глухова.

У країні працюють сотні, якщо не тисячі нелегальних таксистів. Таким чином, на продажу патентів бюджет виграє величезні гроші.

В уряді розповіли, що чекає нелегальних таксистів: штрафи і повне розорення А

Таксисти, в свою чергу, отримають можливість працювати відкрито і не боятися перевірок, контрольних закупівель та інших "принад" нелегального приватного підприємництва. Ну, а тих, хто не захоче працювати по-білому, в будь-який момент може чекати контрольна закупівля.

"Цілком імовірно, що наступним, від кого надійде запит про перевезення, буде працівник Укртрансбезпеки. Також будуть введені штрафи для тих, хто не буде виконувати умови доступу і роботи на ринку", - попередила юристка.

Крім того, законопроект пропонує ввести відкритий реєстр приватних таксистів, щоби будь-який клієнт міг подивитися онлайн, хто його везтиме, і чи зареєстрований він легально. При цьому всі великі приватні перевізники, які працюють в Україні, підтримали таку реформу.

Тим часом стало відомо, що ще одним законом введена індексація аліментів, які призначені в твердій сумі. Індексуватимуть їх раз на рік. Завдяки цьому рівень виплат йтиме в ногу з інфляцією.

ДЖЕРЕЛОnews.finance
“Холостяк 11“ Михайло Заливако: що думають про нового героя шанувальниці шоу
“Холостяк 11“ Михайло Заливако не справив належного враження на жінок - прихильниць популярного телевізійного шоу. Користувачки соціальних мереж серйо...
Безлімітний інтернет Vodafone всього за 1 копійку: як підключити послугу
Безлімітний інтернет Vodafone за одну копійку в день можна підключити до кінця лютого. Стало відомо, за яких умов, і на якому тарифі клієнт може дозво...
«Часом стає страшно»: Олег Винник розповів про відчуття в костюмі Буйвола на шоу «Маска»
Олег Винник до загальної несподіванки взяв участь в шоу «Маска» не тільки як учасник, але як і п'ятий суддя проєкту. Зірка піднявся на сцену в костюмі...
Ані Лорак повернулася до Москви і показала, з ким прокидається вранці
Ані Лорак провела близько тижня у Києві, але прийшов час повертатися додому. Зірка приїхала в Москву, і порадувала шанувальників новими фото. Співачка...
Українців штрафуватимуть за встановлені кондиціонери: хто заплатить 1700 грн
Українцям придумують все нові штрафи, і незабаром громадян можуть почати штрафувати за неправильно встановлені кондиціонери. Йдеться як про жителів бу...