В Україні найбільші мережі заправок дружно підвищили ціни на бензин: що відбувається на АЗС

Вчора, 21 жовтня, в Україні підскочили ціни на бензин і дизпаливо. Найбільші мережі автозаправок дружно підняли вартість на пальне, повідомляє "Бізнес Цензор", посилаючись на щоденний моніторинг від "Консалтингової групи А-95".

В Україні найбільші мережі заправок дружно підвищили ціни на бензин: що відбувається на АЗС - today.ua

Таким чином, продавці пального відреагували на підвищення цін у мережі групи "Приват ", яка за два дні до цього підняла ціни на всі види палива відразу на гривню. В інших мережах вартість бензину поки виросла не настільки, однак ціновий стрибок стався всюди.

Зокрема, на заправках WOG бензини підскочили в ціні на 50 копійок. А-92 тепер тут коштує 25,99 грн / л, А -95 - 26,99. При цьому ціна дизпалива поки залишилася незмінною - 25,49 грн / л.

В Україні найбільші мережі заправок дружно підвищили ціни на бензин: що відбувається на АЗС У мережі SOCAR ціни також підскочили на 50 копійок. Так, на їхніх заправках бензин А-92 раніше коштував 25,98 грн / л, а тепер став по 26,48. Відповідно бензин А-95 виріс в ціні з 26,98 до 27,48 грн / л.

Зросли ціни і в харківській мережі "Овіс". Правда там на 50 копійок дорожче стало дизпаливо, а бензини подорожчали на 30 копійок.

Автозаправки мережі "Кворум", які працюють в одеському регіоні, підняли ціни на бензини на 40 копійок, а на дизпаливо - на 15 копійок.

Підвищили вартість свого товару також і мережі "Укргазвидобування", Mango і Green Wave. У них ціни на всі види пального зросли в діапазоні 10-30 копійок.

А на заправках BVS і UPG поки підняли ціну лише на дизпаливо - на 10 і 30 копійок відповідно.

З цього ряду вибилися тільки автозаправки мережі "БРСМ-Нафта". Там дизпаливо навіть стало дешевше і тепер коштує 19,87 грн / л.

Нагадаємо, в Європі спостерігається сезонне зростання ціни на газ. Відповідно, буде рости вартість блакитного палива і в нас. При цьому у нас вона буде приблизно на чверть дорожче, ніж на європейських хабах.

Олег Винник з музичним сюрпризом виступить в грандіозному новорічному концерті
Про те, що Олег Винник готує для своїх шанувальників музичний подарунок, відомо давно, про це співак сам розповів на своїй сторінці в Інстаграм. Фанат...
Перерахунок пенсій у грудні: у кого і на скільки збільшаться виплати в Україні
В Україні з 1 грудня перерахували розмір пенсій, які залежать від прожиткового мінімуму. З грудня 2020 року прожитковий мінімум становить 1769 грн, а ...
ПриватБанк не виплачує клієнтам обіцяні страховки на лікування
ПриватБанк активно оформляє своїм клієнтам страховки, однак, потім отримати компенсації українці не можуть. Один з клієнтів фінустанови поскаржився на...
Потап втрачає прихильників після кліпу Дорофеєвої і пісні з Бузовою
Український репер і продюсер Олексій Потапенко не на жарт розлютив шанувальників. Спочатку на Потапа обрушилися з критикою за те, що в новому кліпі На...
Потужна магнітна буря накриє Україну в грудні 2020
В останній місяць 2020 року магнітне поле Землі будуть стрясати кілька магнітних бур, одна з них виявиться особливо потужною. У які дні метеозалежним ...