В Україні найбільші мережі заправок дружно підвищили ціни на бензин: що відбувається на АЗС

Вчора, 21 жовтня, в Україні підскочили ціни на бензин і дизпаливо. Найбільші мережі автозаправок дружно підняли вартість на пальне, повідомляє "Бізнес Цензор", посилаючись на щоденний моніторинг від "Консалтингової групи А-95".

В Україні найбільші мережі заправок дружно підвищили ціни на бензин: що відбувається на АЗС - today.ua

Таким чином, продавці пального відреагували на підвищення цін у мережі групи "Приват ", яка за два дні до цього підняла ціни на всі види палива відразу на гривню. В інших мережах вартість бензину поки виросла не настільки, однак ціновий стрибок стався всюди.

Зокрема, на заправках WOG бензини підскочили в ціні на 50 копійок. А-92 тепер тут коштує 25,99 грн / л, А -95 - 26,99. При цьому ціна дизпалива поки залишилася незмінною - 25,49 грн / л.

В Україні найбільші мережі заправок дружно підвищили ціни на бензин: що відбувається на АЗС У мережі SOCAR ціни також підскочили на 50 копійок. Так, на їхніх заправках бензин А-92 раніше коштував 25,98 грн / л, а тепер став по 26,48. Відповідно бензин А-95 виріс в ціні з 26,98 до 27,48 грн / л.

Зросли ціни і в харківській мережі "Овіс". Правда там на 50 копійок дорожче стало дизпаливо, а бензини подорожчали на 30 копійок.

Автозаправки мережі "Кворум", які працюють в одеському регіоні, підняли ціни на бензини на 40 копійок, а на дизпаливо - на 15 копійок.

Підвищили вартість свого товару також і мережі "Укргазвидобування", Mango і Green Wave. У них ціни на всі види пального зросли в діапазоні 10-30 копійок.

А на заправках BVS і UPG поки підняли ціну лише на дизпаливо - на 10 і 30 копійок відповідно.

З цього ряду вибилися тільки автозаправки мережі "БРСМ-Нафта". Там дизпаливо навіть стало дешевше і тепер коштує 19,87 грн / л.

Нагадаємо, в Європі спостерігається сезонне зростання ціни на газ. Відповідно, буде рости вартість блакитного палива і в нас. При цьому у нас вона буде приблизно на чверть дорожче, ніж на європейських хабах.

ДЖЕРЕЛОampbiz.censor
Колишній чоловік Ані Лорак відривається з молодою коханою в Буковелі
Шанувальники вже чують дзвін весільних дзвонів, оскільки відносини колишнього чоловіка Ані Лорак стають все міцніше і міцніше з його новою коханою, мо...
Україну від'єднається від електромережі з Білоруссю і Росією
Україна хоче від'єднатися від спільної електромережі з Білоруссю і Росією, і станеться це до кінця 2023 року. Таку заяву зробив міністр закордонних сп...
“Нафтогаз“ озвучив ціну на газ у березні без урахування абонплати
“Нафтогаз“ озвучив вартість газу для українців, яка буде діяти з 1 березня. Клієнтам компанії кубометр коштуватиме 6,86 грн, стільки ж, скільки і зара...
Володимир Остапчук розповів, як ставиться до вакцинації від коронавірусу
Володимир Остапчук відповів на запитання шанувальників про те, як особисто він ставиться до вакцинації. Шоумен зізнався, що, за словами представника В...
Як швидко схуднути до весни без шкоди здоров'ю: рекомендації медиків
Весна вже зовсім скоро і пора б задуматися про те, щоб зайнятися своєю фігурою. Багато дівчат беруться за справу в останній момент і цікавляться, як ш...