В Україні мінімальні соціальні виплати почнуть підвищувати вже з грудня: дізнайтеся, що коли і на скільки

Уже з грудня поточного року в Україні почнуть підвищувати мінімальні соціальні виплати. Календар цих підвищень розроблений Мінсоцполітики, а суми закладені в бюджет. Звичайно, говорити про прорив у цій сфері не доводиться. Цифри зростання закладені мінімальні, і все ж це зростання.

В Україні мінімальні соціальні виплати почнуть підвищувати вже з грудня: дізнайтеся, що коли і на скільки - today.ua

Починаючи з грудня нинішнього року, тричі підвищать мінімальні пенсії. З грудня 2020 року мінімальна пенсія складе 1769 гривень. Наступне її підвищення заплановане на липень 2021. Тоді вона складе 1854 гривні. І ще одне оновлення чекає мінімальну пенсію з грудня 2021. Тоді вона досягне 1934 гривень.

В Україні мінімальні соціальні виплати почнуть підвищувати вже з грудня: дізнайтеся, що коли і на скільки

Крім того, вже з 1 грудня 2020 будуть встановлені нові прожиткові мінімуми. Так, для дітей у віці до 6 років він становитиме 1921 гривню, для дітей від 6 до 18 років - 2395, для працездатних осіб - 2270, для осіб, які втратили працездатність - 1769 гривень.

З 1 липня 2021 року ПМ буде відповідно: 2013, 2510, 2379 і 1854 гривні.

І з 1 грудня 2021 року його знову піднімуть. Для дітей до 6 років він становитиме 2100 гривень, для дітей від 6 до 18 років - 2618, для працездатних осіб - 2481, для осіб, які втратили працездатність - 1934 гривні.

Завдяки підвищенню прожиткового мінімуму, який є базовим у багатьох розрахунках, в 2021 році підвищаться соціальні виплати для 10 мільйонів українців, повідомляє Мінсоцполітики.

Як у 2021 році зростуть пенсії

З 1 січня 2021 року зростуть мінімальні пенсії людям у віці від 65 років, які мають мінімальний стаж не менше 30 років (для жінок) і 35 років (для чоловіків). Для них мінімальна пенсія зросте з 2100 до 2400 гривень.

З 1 березня проведуть індексацію пенсій на 11%. А в квітні перерахують пенсії українцям, які вже перебувають на заслуженому відпочинку, але продовжують працювати.

З 1 липня 2021 року запровадять щомісячні доплати в розмірі 400 гривень для пенсіонерів у віці від 75 до 80 років. Вони також матимуть пенсію не менше 2500 гривень, але за умови, що у них є, як мінімум, необхідний страховий стаж: 20 років для жінок, і 25 - для чоловіків.

Нагадаємо, глава комітету податкової, митної та фінансової політики Данило Гетманцев підтвердив скандальну заяву прем'єра Дениса Шмигаля про те, що через 15 років в Україні не буде чим платити зарплати. Гетманцев пояснив, що це проста математика, а не ворожіння. Адже українська нація невблаганно старіє, і з кожним роком чисельність населення працездатного віку падає.

Жінка-вамп: Тіна Кароль привернула увагу в відвертій сукні з глибоким декольте
Тіна Кароль точно знає, як привернути увагу чоловіків і змусити заздрити жінок. Виконавиця заінтригувала новими кадрами з гримерки. Зірка показала себ...
Анна Кошмал із «Сватів» в купальнику показала “літнє“ фото з Єгипту
Анна Кошмал опублікувала нову фотографію, зроблену на березі Червоного моря в Єгипті, де актриса відпочиває разом зі своєю сім'єю. Коханий чоловік сфо...
Банкір порадив українцям, в якій валюті найкраще тримати заощадження
На тлі перманентного росту і падіння різних видів валют, є один вид заощаджень, який може не гарантувати високої прибутковості, але показав себе як на...
“Дивні відчуття бути однією“: Юлія Саніна розповіла, що відчуває без чоловіка
Юлія Саніна проводить відпустку в самоті вперше за 12 років, які вона прожила у відносинах з Валерієм Бебко. Солістка групи The Hardkiss розповіла шан...
Пільговий тариф на електроенергію: хто з українців може отримати знижку
Домогтися зниження плати за електрику можна, використовуючи прилади зонного обліку електроенергії. При цьому тариф на електроенергію, спожиту в денний...