В Україні пропонують вакансію водія із зарплатою до 120 тисяч

Автор: Марченко Любов

В Україні шукають спеціаліста на вакансію водія зі щомісячною зарплатою до 120 тисяч гривень. За такі гроші треба буде працювати водієм-санітаром в одному з бойових підрозділів ЗСУ.

В Україні пропонують вакансію водія із зарплатою до 120 тисяч - today.ua

Вакансію для людини з водійськими правами та навичками санітара відкрили у 243-му окремому батальйоні територіальної оборони ЗСУ. Відповідне оголошення про роботу з'явилося на одному із сайтів з вакансіями.

В оголошенні, зокрема, йдеться, що цей військовий підрозділ шукає людину з правами категорії В і С. При цьому перевагу віддадуть кандидатам, які мають бойовий досвід.

Умови роботи

Водій-санітар працюватиме на спеціально обладнаній машині, фактично на швидкій допомозі, адаптованій до умов війни. Він може укласти договір на конкретний термін роботи, а може й легко укласти договір до закінчення воєнного стану.

Популярні зараз

Українцям назвали тариф на електроенергію з 1 грудня: як зменшити комунальний платіж

Київстар використали у роботі російського “Шахеда“ для контролю українських абонентів

Рецепт дерунів, які не розваляться під час смаження: потрібно додати секретний інгредієнт

Робота для українських біженців у Франції: які вакансії та зарплати пропонують без знання мови

В Україні пропонують вакансію водія із зарплатою до 120 тисяч

Перш ніж розпочати виконання обов'язків, новий водій-санітар пройде спеціальне навчання. Причому є можливість навчатись на спеціальних курсах за кордоном.

"Грошове забезпечення від 20 000 гривень до 120 000/місяць з розрахунку виконання завдань та виконання бойових розпоряджень. Навчання перед вступом на посаду, при необхідності навчання з професійної підготовки. Вакансія в управлінні штабу", - йдеться в оголошенні.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

Роботодавець, як уже було сказано, віддав би перевагу на цю посаду чоловікові з бойовим досвідом, причому можна навіть із невеликою інвалідністю, яка дозволяє йому залишатися мобільним. Однак на цю посаду також можуть взяти студента.

Нагадаємо, останнім часом в Україні з'явилося багато вакансій для студентів та пенсіонерів, а також людей без кваліфікації.