В Україні у півтора рази підвищують тарифи на проїзд у громадському транспорті

В Україні, вже незабаром, виростуть тарифи на проїзд у громадському транспорті. Вартість проїзду в багатьох містах може підвищитися вже незабаром після січневого локдауна.

В Україні у півтора рази підвищують тарифи на проїзд у громадському транспорті - today.ua

Зокрема, в Києві перевізники мають намір підвищити вартість проїзду на маршрутках з 8 до 12 гривень. Про це ще перед новим роком заявив директор компанії "Транс Груп", що здійснює перевезення на 13 міських і міжміських маршрутах, Володимир Назаренко.

Тариф на проїзд доведеться збільшувати з кількох причин, каже перевізник

  1. Зниження чисельності пасажирів, яких можна перевозити в громадському транспорті через карантин. Їхня кількість знизилася майже в півтора рази.
  2. Перевіз додаткових пільговиків.
  3. Установка валідаторів для єдиного квитка. Вартість їхньої покупки та установки для однієї маршрутки складе близько 50-60 тисяч гривень.

В Україні у півтора рази підвищують тарифи на проїзд у громадському транспорті Про те, що тарифи на проїзд доведеться підвищувати, говорять і в Асоціації перевізників Києва та Київської області. Там стверджують, що порушать це питання не зараз, а на початку лютого, коли скінчиться локдаун. Ну, а оскільки такі питання не вирішуються з наскоку, то, скоріш за все, тарифи на проїзд реально зростуть у березні.

А до цього, в січні-лютому перевізникам доведеться працювати собі на збиток, говорить глава Асоціації Ігор Мойсеєнко. При цьому багато дрібних підприємців можуть просто "не вижити". І, скоріш за все, після локдауна відбудеться укрупнення, а десь, можливо, і монополізація ринку перевезень.

Причому, підвищення тарифів на перевезення відбудеться не тільки в столиці та її околицях. Зокрема, у Сумах місцеві перевізники ще в грудні звернулися до влади за дозволом підняти на період карантину вартість проїзду з 7 до 9 гривень. Ще далі пішли перевізники Чернівців. Вони ще в минулому році підняли вартість проїзду з 5 до 15-20 гривень. І лише під тиском місцевої влади підприємці були змушені обмежити свої апетити до 7 гривень.

Нагадаємо, при цьому американський мільярдер Білл Гейтс вважає, що 2021 рік буде успішнішим, ніж був 2020, і в людства є, як мінімум, 12 приводів для радості. Найпершим приводом для оптимізму він вважає успіхи в боротьбі з пандемією коронавірусу. Ех, йому б наші тарифи на все. Тоді б точно у нього стало, як мінімум, на один привід для радості менше.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua
Тарифи на електроенергію будуть підвищувати ще раз: що зміниться для споживачів у квітні
Підвищення тарифів на електроенергію в січні не було останнім за 2021 рік. З 1 січня українці платять 1,68 коп за кожен кВт/год спожитої електроенергі...
Леся Нікітюк розповіла, як в голодному дитинстві продавала на базарі крадені яблука
Телеведуча Леся Нікітюк в інтерв'ю Дмитру Гордону згадала моменти зі свого дитинства в рідному Хмельницькому, про які мовчала раніше. Сім'я Нікітюк не...
Тариф на газ знизили не для всіх: хто платитиме більше 6,99 грн/куб
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль анонсував раніше, що при ціні на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 гривні/куб. м платіжки в середньому зменшать...
Стилісти “Голосу країни“ розкрили секрети нарядів Олега Винника
Олег Винник стане новим зірковим суддею вокального проєкту «Голос країни». У першому випуску артист з'явиться в елегантному образі. У Мережі опублікув...
Вартість квартир стрімко падає: в Україні скоро не залишиться жодної «хрущовки»
Вторинний ринок нерухомості поступово сходить нанівець, тому що його перевершує первинний. Також пропозиція перевищує попит, як наслідок, ціна на квар...