В Україні зросли зарплати вчителів, - МОН

В Україні, вже з січня, виросли зарплати вчителів та інших працівників сфери освіти. Підвищення зарплат склало 20%. Такий втішний факт повідомили в Міністерстві освіти і науки.

В Україні зросли зарплати вчителів, - МОН - today.ua

В інформації від МОН, зокрема, йдеться про те, що цьогоріч на галузь освіти передбачено витратити 139,5 млрд гривень. Це на 26,6 млрд більше, ніж у минулому році.

Завдяки збільшенню витрат на освіту вдалося вже з січня підвищити зарплату вчителям на 20%. Ще одна надбавка до зарплати очікує сіячів розумного, доброго і вічного в грудні. Тоді їхні зарплати зростуть ще на 8,4%.

Зростання зарплат в галузі освіти не обмежується тільки посадовими окладами вчителів. Отримають надбавку до зарплати також і інші фахівці, зайняті в галузі освіти.

В Україні зросли зарплати вчителів, - МОН

"Розроблено проект постанови Уряду, яким передбачається збільшити зарплати медичним працівникам установ освіти на 20%. З профспілками абсолютно тісний контакт і розуміння поступового збільшення коштів на оплату праці", - зауважив глава МОН Сергій Шкарлет.

Нагадаємо, в Україні в 2021 році повинна двічі підвищитися мінімальна зарплата. Перше підвищення вже відбулося. Воно було заплановано на початок року. Тобто, з 1 січня мінімалка в Україні стала 6000 гривень. Друге підвищення заплановано з 1 грудня. Тоді мінімальна зарплата повинна стати 6500 гривень.

ДЖЕРЕЛОglavcom.ua