Школярі можуть їздити громадським транспортом безкоштовно: як отримати спеціальний квиток

Автор: Лобанова Єлизавета

Столичні учні з 1 вересня знову можуть безкоштовно користуватись громадським транспортом. Для цього їм необхідно замовити спеціальний електронний учнівський квиток.

Школярі можуть їздити громадським транспортом безкоштовно: як отримати спеціальний квиток - today.ua

Послуга доступна на порталі "Київ Цифровий". Батьки учня повинні зареєструватися в системі та замовити йому квиток.

Для цього потрібно знайти дані про свою дитину і приєднати її картку до свого облікового запису, потім додати/замінити фото дитини, сформувати замовлення електронного носія учнівського квитка і отримати рахунок на оплату.

Замовлення такої транспортної учнівської картки коштує 96 грн. Електронний білет виготовляють протягом 1 місяця. Забрати його школяр зможе прямо у своїй школі. Усі учнівські квитки доставляються прямо до шкільних закладів.

Популярні зараз

Українцям назвали тариф на електроенергію з 1 грудня: як зменшити комунальний платіж

Київстар використали у роботі російського “Шахеда“ для контролю українських абонентів

Рецепт дерунів, які не розваляться під час смаження: потрібно додати секретний інгредієнт

Робота для українських біженців у Франції: які вакансії та зарплати пропонують без знання мови

Школярі можуть їздити громадським транспортом безкоштовно: як отримати спеціальний квиток

На електронному учнівському квитку вказується номер школи, тож якщо дитина перейшла до іншого навчального закладу, то електронний квиток потрібно змінити. Школа ставить позначку в базі про те, що дитина вибула, та електронний учнівський квиток блокується.

Після внесення даних учня до бази нової школи можна буде замовити новий електронний учнівський квиток. За нього батькам доведеться сплачувати повторно.

Учнівський проїзний квиток можна додати в мобільний додаток "Київ цифровий", як і звичайну транспортну картку. Натисніть "Транспортна карта", введіть номер та пін-код учня та натисніть "Додати". Після цього в режимі онлайн можна буде переглядати історію поїздок, заблокувати квиток, замінити його на новий, видалити учнівський проїзний, щоб додати його в інший акаунт, тощо.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

Школярі в інших українських містах мають право на пільговий проїзд. Так, у Дніпрі безкоштовний проїзд для учнів діє у метро, тролейбусах та трамваях. Також є знижка у розмірі 25% в автобусах та маршрутках. Для цього школярам не потрібно оформляти окремі карти. Їхній пластиковий учнівський квиток нового зразка має чіп, який відповідає за прохід турнікетної системи навчальних закладів. Він же дає змогу пройти через турнікети в метро. В автобусах учнівський просто треба показати водієві.

Раніше повідомлялося, що українські школи змінили графіки канікул у новому навчальному році.