Стало відомо, в яких регіонах України будуть найвищі тарифи на воду у вересні

Автор: Лобанова Єлизавета

Тарифи на воду в Україні у вересні не підвищуватимуться. При цьому у різних регіонах країни, як відомо, громадяни платять за водопостачання та водовідведення по-різному. Порівняємо, де найвищі та найнижчі тарифи на воду у воєнний час.

Стало відомо, в яких регіонах України будуть найвищі тарифи на воду у вересні - today.ua

Місцеві водоканали мають повноваження самостійно регулювати свої тарифи і деякі з них встановили ще рік тому захмарні суми, які навіть зараз вважаються високими на фоні інших тарифів. За даними Мінфіну, найбільше за воду платять мешканці Дніпра, Запоріжжя та Умані.

Так, у Дніпропетровській області тариф для споживачів КП "Павлоградське ВУВКГ" за водопостачання становить 39,42 грн, а за водовідведення – 14,24 гривні. Тобто, загалом місцеві жителі за використаний кубічний метр води платять 53,664 гривні.

Стало відомо, в яких регіонах України будуть найвищі тарифи на воду у вересні

Популярні зараз

Українцям назвали тариф на електроенергію з 1 грудня: як зменшити комунальний платіж

Київстар використали у роботі російського “Шахеда“ для контролю українських абонентів

Рецепт дерунів, які не розваляться під час смаження: потрібно додати секретний інгредієнт

Робота для українських біженців у Франції: які вакансії та зарплати пропонують без знання мови

Мешканці Запоріжжя платять 25,044 гривні за кубометр, а за водовідведення води ще більше – 40,512 за куб. Отже, платіжки споживачам формують із розрахунком 65,556 грн за кубічний метр води.

Споживачі комунального підприємства "Уманьводоканал" платять за кубічний метр води 34,164 гривні, за водовідведення - 23,340 гривні, і в сумі виходить 57,504 грн.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

У мешканців інших областей України сумарний тариф за воду та водовідведення не перевищує 50 грн за кубометр. Наприклад, тариф у Києві становить 41,136 грн/куб.м, у Луцьку - 32,55 грн/куб.м, у Полтаві - 44,44 грн/куб.м, у Хмельницьку - 34,36 грн/куб.м, Чернівцях – 32,97 грн/куб.м, тощо.

Раніше стало відомо, як підвищать тарифи на комуналку в Україні після війни.