Тарифи на воду в Україні у вересні не підвищуватимуться. При цьому у різних регіонах країни, як відомо, громадяни платять за водопостачання та водовідведення по-різному. Порівняємо, де найвищі та найнижчі тарифи на воду у воєнний час.
Місцеві водоканали мають повноваження самостійно регулювати свої тарифи і деякі з них встановили ще рік тому захмарні суми, які навіть зараз вважаються високими на фоні інших тарифів. За даними Мінфіну, найбільше за воду платять мешканці Дніпра, Запоріжжя та Умані.
Так, у Дніпропетровській області тариф для споживачів КП "Павлоградське ВУВКГ" за водопостачання становить 39,42 грн, а за водовідведення – 14,24 гривні. Тобто, загалом місцеві жителі за використаний кубічний метр води платять 53,664 гривні.
Популярні зараз
США вперше передадуть Україні системи мінування MOPMS
Українок братимуть на облік військовозобов'язаних після базової військової служби
Українцям повідомили, як довго не підвищуватимуть тарифи на комунальні послуги
Рютте заявив, що НАТО потрібно зосередитись на військовій допомозі Україні
Мешканці Запоріжжя платять 25,044 гривні за кубометр, а за водовідведення води ще більше – 40,512 за куб. Отже, платіжки споживачам формують із розрахунком 65,556 грн за кубічний метр води.
Споживачі комунального підприємства "Уманьводоканал" платять за кубічний метр води 34,164 гривні, за водовідведення - 23,340 гривні, і в сумі виходить 57,504 грн.
У мешканців інших областей України сумарний тариф за воду та водовідведення не перевищує 50 грн за кубометр. Наприклад, тариф у Києві становить 41,136 грн/куб.м, у Луцьку - 32,55 грн/куб.м, у Полтаві - 44,44 грн/куб.м, у Хмельницьку - 34,36 грн/куб.м, Чернівцях – 32,97 грн/куб.м, тощо.
Раніше стало відомо, як підвищать тарифи на комуналку в Україні після війни.