Стало відомо, які зарплати отримуватимуть військовослужбовці у грудні

Автор: Леся Ловіцька

Українські військовослужбовці з початку повномасштабної війни одержують підвищені зарплати. Крім основної частини їм виплачують грошову винагороду. Стало відомо, які суми передбачено у 2024 році.

Стало відомо, які зарплати отримуватимуть військовослужбовці у грудні - today.ua

У грудні розмір заробітних плат військових не змінюватиметься. Він, як і раніше, залежатиме від бойових завдань, які вони виконують. Наприклад, стрілки, які задіяні у виконанні бойових завдань, отримають за листопад 50587 грн, а ті, на яких ці функції не покладено – 20587 грн.

Найвищі зарплати – у тих, хто на передовій – 120 587 грн на місяць. Доплата тих захисників, які служать у зоні бойових дій - 30 000 грн, а тих, хто безпосередньо "на нулі" - 100 000 грн.

Силовики, які зайняті на службі у тилу, не одержують зазначених винагород. Їх скасували для них ще у лютому поточного року.

Популярні зараз

ПриватБанк та monobank встановили обмеження на грошові перекази між картками

У Білому домі зробили заяву про “жахливу“ ситуацію на фронті: “Ми вже запізнилися“

Законопроєкт про мобілізацію змінено: у Раді повідомили, які скандальні положення виключили з документу

Росіяни після окупації Авдіївки продовжили наступ: Путін назвав 5 стратегічних напрямків

Які доплати ще передбачені:

  • 30 тис. грн нараховують військовим, які проводять розмінування поза зоною бойових дій;
  • 50 тис. грн отримують командири, військовослужбовці зі штабів, які керують підрозділами та частинами, що ведуть бойові дії;
  • 100 тис. грн розраховані на тих, хто займається розмінуванням території у зоні бойових дій, а також військовослужбовцям артилерії, ППО, ракетних військ, які завдають ударів по ворогу на відстані.

Стало відомо, які зарплати отримуватимуть військовослужбовці у грудні

Названо зарплати решти українців у 2024 році

Наступного року заробітні плати українців зростуть. "Мінімалка" збільшиться із нинішніх 6700 грн до 7100 грн. У квітні її розмір зросте до 8000 грн.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Уряд під час розробки бюджету на наступний рік передбачив, що середня зарплата українців зросте до 21 809 грн. Якщо це справді станеться, реальна заробітна плата навіть з урахуванням інфляції збільшиться на 8,5%. Це дозволить частково компенсувати підвищення цін за останні кілька років.

Раніше повідомляли, що середня зарплата в Україні значно знизилася.