Степанов уточнив, які товари зникнуть з супермаркетів під час локдауна

Інформація про заборону продажу деяких непродовольчих товарів під час карантину не відповідає дійсності. У ЗМІ напередодні з'явилася інформація про те, що з 8 січня з прилавків супермаркетів зникне побутова хімія, інструменти, одяг, преса, лампочки, батарейки, дитячі товари для навчання, однак, це виявилося фейком.

Степанов уточнив, які товари зникнуть з супермаркетів під час локдауна - today.ua

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив на брифінгу 5 січня, що подібні заборони Кабмін не вводив.

За словами міністра, в період з 8 по 25 січня буде дозволено торгувати продуктами харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, засобами зв'язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням та засобами захисту рослин. Чи зможуть українці купити в магазинах побутову хімію під час дії жорстких карантинних обмежень - поки невідомо. Після сьогоднішнього засідання громадянам детально розкажуть про всі заборони.

Після введення локдауна 8 січня в протягом двох тижнів будуть закриті торгові центри, спортзали, салони краси, кафе, бари і ресторани (тільки на винос), базари. Громадський транспорт продовжить свою роботу в звичайному режимі, дитячі садки також закриватися не будуть. Школярам і студентам подовжили канікули до кінця січня.

Раніше також повідомлялося, що локдаун в Україні можуть перенести на більш пізній період, так як статистика захворюваності знижується вже кілька тижнів поспіль.

ДЖЕРЕЛОstrana.ua