У “Нафтогазі“ роз'яснили українцям правила оплати за газ у березні

У "Нафтогазі" роз'яснили українцям, по яким вимогам потрібно оплачувати газ за лютий і березень. Способів оплати існує кілька, і докладно про них розповіли на офіційній сторінці компанії на Facebook.

У “Нафтогазі“ роз'яснили українцям правила оплати за газ у березні - today.ua

Якщо споживач є клієнтом "постачальника останньої надії", то паперову платіжку в поштову скриньку йому повинні доставляти листоноші "Укрпошти". При цьому національний поштовий оператор починає доставляти рахунку після 20 чисел кожного місяця. Таким чином, березневі платіжки за газ від "Нафтогазу" надійдуть українцям у квітні.

Клієнти "Нафтогазу" можуть оплатити послуги на офіційному сайті gas.ua. Для цього потрібно натиснути на розділ «Постачальник останньої надії», перегорнути вниз і вибрати «Оплатити послуги ПОН». Ще можна зареєструватися в чат-боті Телеграм або Вайбер, де також оплачувати послуги онлайн. У “Нафтогазі“ роз'яснили українцям правила оплати за газ у березні Також українці можуть платити за газ за реквізитами, які знаходяться на сайті в розділі «Офіційна інформація - Газ для дому». У призначення платежу потрібно вказати: оплата за газ, ПІБ, адреса, номер особового рахунку, показання лічильника і період оплати.

Раніше повідомлялося, що з 1 травня 2021 року в Україні встановлять фіксований річний тариф на газ для побутових споживачів, який потенційно виявиться дорожчим, ніж сьогоднішні тарифи.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net