У “Нафтогазі“ розповіли споживачам, як змінити постачальника при заборгованості за газ

Українці, які мають заборгованість за "температурні коефіцієнти", можуть без перешкод змінити постачальника газу. У "Нафтогазі" запевнили, що стати клієнтом будь-якого газового постачальника можна навіть при наявності боргів перед попереднім облгазом. Про це сказано у відповіді на питання одного з інтернет-користувачів під публікацією компанії на Facebook.

У “Нафтогазі“ розповіли споживачам, як змінити постачальника при заборгованості за газ - today.ua

Один з користувачів Мережі поцікавився у "Нафтогазу", чи зможе він стати клієнтом компанії, маючи борг 1000 гривень перед облгазом в Івано-Франківську. Чоловікові відповіли, що змінити постачальника він може хоч зараз, незважаючи на борг.

"Я хочу перейти до Нафтогазу, але у мене нарахований тепловий коефіцієнт 1000 грн, Івано-Франківськгаз, ці кошти будуть враховані за газ якщо я оплачу?", - запитав чоловік.

У “Нафтогазі“ розповіли споживачам, як змінити постачальника при заборгованості за газ Щоб змінити постачальника газу, йому порадили зайти на сайт https://gas.ua, розділ "Стати нашим клієнтом", і слідувати поданій інструкції. Також ще варіант - звернутися до відділень Банку ПУМБ і "Ощадбанку", або оформити заяву через Приват24.

У нових лютневих платіжках за газ "температурні коефіцієнти" нараховуватимуть тільки один раз - в оплаті безпосередньо за розподіл газу, тоді як зараз українці платять за коефіцієнти двічі - в тарифі за розподіл, і за сам газ.

Як відомо, "Нафтогаз" спростив процедуру зміни постачальника газу для одержувачів субсидій. Всі документи можна оформити в онлайн-режимі, а в заявці про зміну постачальника достатньо буде вказати наявність пільг або субсидій.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net