У Німеччині запустили нову програму пошуку безкоштовного житла для українців: як нею скористатися

Автор: Лобанова Єлизавета

Українські біженці в Німеччині зіткнулися з проблемою пошуку житла, адже для багатьох із них знайти доступну квартиру практично нереально через обмежений бюджет та нестачу вільної нерухомості. Місцева влада шукає нові рішення цієї проблеми, адже допомагати біженцям з кожним місяцем стає все складніше. Незважаючи на це, Німеччина запустила нову програму пошуку житла для громадян України під назвою "Стіни допомоги".

У Німеччині запустили нову програму пошуку безкоштовного житла для українців: як нею скористатися - today.ua

Ця програма спрямована на допомогу з житлом найбільш вразливим категоріям українців, які не змогли працевлаштуватися, або мають проблеми зі здоров'ям, інвалідність, маленьких дітей тощо.

Проект реалізується через платформу Wunderflats, яка виступає своєрідним посередником між німецькими постачальниками житла та біженцями з України, які шукають житло у Німеччині.

Українці можуть подати заявку онлайн через сервіс Helping Walls, вказавши бажані параметри житла.

Популярні зараз

В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович

У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

На цьому ж сайті можуть зареєструватись німецькі постачальники житла та запропонувати свої квартири українським біженцям. 

За допомогою опції "Знайти квартиру" користувачі сервісу перенаправляються на Wunderflats прямо в розділ з пропозиціями житла для українців. Тут можна побачити доступні пропозиції житла не лише у вигляді звичайних оголошень, а й у вигляді маркерів з цінами оренди на спеціальній карті, що полегшує вибір квартири в тому чи іншому регіоні або місто.

Є як безкоштовні пропозиції, так і оренда за гроші. Орендувати житло через цю платформу буде в будь-якому випадку дешевше, ніж через популярні сайти нерухомості, де доведеться платити за послуги брокера.

У Німеччині запустили нову програму пошуку безкоштовного житла для українців: як нею скористатися

Зверніть увагу, що в оголошеннях представлено житло з меблями, вже готове до негайного заселення.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як українцям забронювати житло на платформі Helping Walls?

Розмістивши свої анкети на платформі, українці одразу можуть забронювати собі житло. Процес бронювання квартири складається з 4 простих кроків:

  1. Після вибору варіанта претендент притулку відправляє запит на бронювання квартири через платформу. Для оформлення запиту вам необхідно надати основну інформацію про себе (імена всіх бажаючих мешкати у квартирі).
  2. Той, хто розмістив оголошення, отримує запит на бронювання і може прийняти або відхилити його на панелі інструментів.
  3. Після того, як запит на бронювання прийнятий, платформа автоматично повідомляє людину, яка зробила запит, і вона повинна підтвердити її актуальність. Це зроблено для того, щоб запобігти подвійному бронюванню, оскільки ви можете зробити запит на декілька об'єктів, але підтвердити свій інтерес можна тільки до одного з них.
  4. Після підтвердження заявниками їх контактні дані будуть передані постачальникам житла, які зв'яжуться із заявниками для уточнення всіх технічних та організаційних питань та планування розміщення. З метою безпеки українцям буде надано договір оренди українською (російською) та німецькою (англійською) мовами.

Раніше повідомлялося, що українських біженців у Німеччині почали розміщувати у покинутих поселеннях.

Головне