У Польщі з'явилася грошова робота для українців без знання мови: топ-6 вакансій

Автор: Леся Ловіцька

У Польщі з'явилося багато високооплачуваної роботи для українців без знання мови. Представлено топ-6 вакансій з великими зарплатами.

У Польщі з'явилася грошова робота для українців без знання мови: топ-6 вакансій - today.ua

Мільйони українців опинилися за кордоном, і більшість наших співвітчизників зупинилася у Польщі. Звичайно, для того, щоб обіймати хороші посади, потрібно знати мову. Однак у цій країні, як і багатьох інших, спостерігається дефіцит кадрів.

Роботу простіше знайти чоловікам, тому що у Польщі відчувається нестача робочих рук. Особливо потрібні люди, які вміють будувати, ремонтувати, а також мають навички водіння вантажним транспортом.

Плиточник

У Лодзі плиточнику запропонували роботу із зарплатою понад 106 тис. грн на місяць. Компанія також забезпечить співробітнику безкоштовне житло, одяг, проїзд на роботу та допоможе з оформленням документів.

Популярні зараз

Посилення мобілізації в Україні: ТЦК видаватимуть чоловікам ще один документ

Учені прогнозують глобальне похолодання після спекотного літа 2024-го: що відбувається з кліматом планети

У США назвали проблему у підготовці українських пілотів на F-16

В Одесі дорожній конфлікт переріс у стрілянину зі страйкбольної зброї

Монтер сонячних панелей

Під Щецином електромонтеру готові платити до 128 тис. грн на місяць. До обов'язків працівника входитиме монтаж 40 МВт сонячних панелей. Йому також забезпечать безкоштовне житло, уніформу та доставку до місця роботи.

Помічник лакувальника

Під Краковом помічнику лакувальника готові платити до 76 тис. грн на місяць. Компанія пообіцяла безкоштовне офіційне працевлаштування, медичний огляд, житло та обіди, а також допомогу в оформленні картки побиту.

Робітник на виробництво

У Польщі багато вакансій для робітників.

Під Познанню є робота на виробництві шаф та сейфів. Співробітнику готові платити до 76 тис. грн на місяць. До обов'язків входитиме монтаж та складання шаф із різних елементів, підготовка виробів до фарбування, фарбування, завантаження у машину тощо.

Робітникам обіцяють безкоштовне проживання, медичний огляд, обіди, уніформу та взуття, а також сприяння в оформленні карти побиту.

У цьому регіоні є вакансія на виробництві вікон. За таку роботу пропонують близько 68 тисяч гривень на місяць. До обов'язків входять комплектація замовлення, упаковка та допомога при інвентаризації. Роботодавець надає безкоштовне житло, обіди та допомогу в оформленні картки побиту.

У Лішковиці потрібен робітник на виготовлення бетонних фундаментів. Йому готові платити до 85 тис. грн на місяць. Забезпечують житлом, уніформою та харчуванням, а також допомагають із проїздом на робоче місце.

Водій-міжнародник

У Вроцлаві потрібен водій категорії В (який може керувати автомобілями масою до 3500 кг та з кількістю пасажирських місць до 8). За міжнародні перевезення готові сплачувати близько 74 тис. грн. Кандидат повинен мати досвід управління розвізного транспорту та навички кріплення вантажу.

Компанія обіцяє роботу на нових автомобілях і офіційне працевлаштування зі щоденними виплатами.

У Польщі з'явилася грошова робота для українців без знання мови: топ-6 вакансій

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Пакувальник на склад

У Варшаві пакувальнику на складі Victoria's Secret готові платити до 62 тис. грн. До обов'язків входитимуть контроль якості та сортування одягу, упаковка товару в коробки та їх маркування. Роботодавець пропонує безкоштовне житло, обіди та оплачувані лікарняні.

Раніше повідомлялося, в якому разі українські чоловіки можуть примусово повернути із Польщі додому.