У Шмигаля зарплата - одна з найменших у Кабміні, а заступники одержують більше, ніж міністри

Стало відомо, яку зарплату отримали прем'єр-міністр Денис Шмигаль та інші міністри за свою роботу в листопаді, повідомляє  портал slovoidilo. Як з'ясувалося, у прем'єр-міністра – одна з найнижчих зарплат у Кабміні.

У Шмигаля зарплата - одна з найменших у Кабміні, а заступники одержують більше, ніж міністри - today.ua

Денис Шмигаль одержав за листопад 43 667 гривень. Його платня, зазначають у Кабміні – традиційно одна з найскромніших серед вищих урядовців.

Серед міністрів найбільше отримала за листопад очільниця Мінсоцполітики Марина Лазебна. Її зарплата склала 158 933 гривні. Крім посадового окладу, до цієї суми увійшли також лікарняні і допомога на вирішення соціально-побутових питань.

Окрім Марини Лазебної, у листопадову трійку лідерів увійшли також міністр оброни Андрій Таран (148 605 грн) та в.о. міністра енергетики Юрій Бойко (116 867 грн). Понад сотню тисяч зарплати одержав також уже звільнений з посади міністра у справах ветеранів Сергій Бесараб (108 883 грн).

Найменше грошей дісталося за листопад віце-прем'єру Олексію Рєзнікову. Його зарплата склала лише скромні 18 715 гривень. Небагато, порівняно зі своїми колегами-міністрами, отримав також очільник міністерства охорони здоров'я Максим Степанов. Йому на зарплатну картку прийшло 37 875 гривень. Зовсім трохи вище оцінили в листопаді і працю очільника МВС Арсена Авакова: кабмінівському "старожилу" дісталося  38 020 гривень.

У Шмигаля зарплата - одна з найменших у Кабміні, а заступники одержують більше, ніж міністри

Понад половину міністрів одержали вищі зарплати, ніж їхній патрон Денис Шмигаль. Але зарплатний парадокс – не лише у цьому. Як з'ясувалося, деякі заступники міністрів одержують також вищу платню, ніж їхні безпосередні начальники.

Наприклад, заступник міністра юстиції Віталій Василик заробив за листопад 215 457 гривень. Не кепську зарплату одержав за листопад і його колега Сергій Орлов – 168 411 гривень. Заступниця голови МЗС Еміне Джапарова за минулий місяць одержала 145 661 гривню. Не прийшла додому із порожніми кишенями і заступниця міністра культури Світлана Фоменко (134 390 гривень).

Звісно, такі високі зарплати чиновників складаються не лише з їхнього посадового окладу. Дехто з них одержав ще й нарахування за листком непрацездатності, тобто за лікарняним. А оскільки хворіють наші чиновники багато і часто, то їм ще й дають гроші на оздоровлення, які теж дехто отримав у листопаді.  Крім того, деяким дісталися певні суми для вирішення соціально-побутових питань.

Нагадаємо, з 1 січня мінімальна зарплата в Україні становитиме 6000 гривень.  Ще одне чергове підвищення мінімалки, яке планувалося на липень, влада перенесла на грудень 2021 року – в бюджеті бракує грошей.

ДЖЕРЕЛОslovoidilo
Леся Нікітюк розповіла, як в голодному дитинстві продавала на базарі крадені яблука
Телеведуча Леся Нікітюк в інтерв'ю Дмитру Гордону згадала моменти зі свого дитинства в рідному Хмельницькому, про які мовчала раніше. Сім'я Нікітюк не...
Тариф на газ знизили не для всіх: хто платитиме більше 6,99 грн/куб
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль анонсував раніше, що при ціні на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 гривні/куб. м платіжки в середньому зменшать...
Стилісти “Голосу країни“ розкрили секрети нарядів Олега Винника
Олег Винник стане новим зірковим суддею вокального проєкту «Голос країни». У першому випуску артист з'явиться в елегантному образі. У Мережі опублікув...
Вартість квартир стрімко падає: в Україні скоро не залишиться жодної «хрущовки»
Вторинний ринок нерухомості поступово сходить нанівець, тому що його перевершує первинний. Також пропозиція перевищує попит, як наслідок, ціна на квар...
Гороскоп на 21 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє вдалий день для вирішення питань, пов'язаних із кар'єрою та фінансами
Гороскоп на четвер, 21 січня 2021 року, обіцяє вдалий день для вирішення ділових і фінансових питань. Можливості кар'єрного зростання і вигідного вкла...