Українські туристи в Єгипті не зможуть розрахуватись готівкою: куди не потрапити без картки

Автор: Марченко Любов

Одна із найпопулярніших у туристів країн перестала приймати на туристичних об'єктах розрахунки готівкою. Йдеться про Єгипет. Вже тепер на багатьох тамтешніх об'єктах можна розрахуватися за екскурсію лише банківською карткою. А з середини червня потрапити на жоден туристичний об'єкт неможливо буде за готівкові кошти.

Українські туристи в Єгипті не зможуть розрахуватись готівкою: куди не потрапити без картки - today.ua

Таку інформацію оприлюднив сайт міністерства туризму Єгипту.

В єгипетському уряді пояснюють такий крок повною цифровізацією туристичної сфери. Ще в лютому тут започаткували цифрові розрахунки за екскурсії на туристичних об'єктах Асуану. Експеримент в Асуані виявився вдалим і прижився. Тоді його вирішили поширити й на всю туристичну сферу країни фараонів.

Отже, вже з початку літа українські туристи, втім як і решта мандрівників, не можуть розрахуватися готівкою на таких туристичних об'єктах:

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня: хто платитиме на 60% менше

Посилення мобілізації в Україні: ТЦК видаватимуть чоловікам ще один документ

Учені прогнозують глобальне похолодання після спекотного літа 2024-го: що відбувається з кліматом планети

У США назвали проблему у підготовці українських пілотів на F-16

  • піраміди Гізи;
  • Єгипетський музей в Тахрірі;
  • Цитадель Салах ад-Дін;
  • Нубійський музей;
  • Храми в Асуані;
  • На всіх об’єктах в Асковані. 

Українські туристи в Єгипті не зможуть розрахуватись готівкою: куди не потрапити без картки

Поки що розраховуватись готівкою на цих об'єктах можуть лише шкільні екскурсії. Але це – тимчасова поступка для школярів. Надалі готують запуск електронного порталу, на якому школярі зможуть заздалегідь замовити і забронювати екскурсії та заплатити за неї онлайн.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Та це лише перший етап цифровізації туристичних послуг. На черзі – другий, який не забариться. Решта об'єктів перестануть приймати готівку вже з середини червня. Розрахуватись можна буде будь-яким типом банківської картки. Причому придбати квитки на всі туристичні об'єкти Єгипту можна буде на єдиному порталі.

Нагадаємо, в Одесі, незважаючи на міни та обстріли, влада усе ж вирішила відкрити курортний сезон. І навіть обіцяють, що деякі пляжі будуть відкриті для купання.