Українці можуть обмінювати валюту через термінали: у Нацбанку озвучили алгоритм

В Україні з'явилася можливість обміну валюти через банківські термінали. Поки що йдеться лише про обмін доларів на гривні. Дане рішення було прийнято Нацбанком 15 січня 2021 року.

Українці можуть обмінювати валюту через термінали: у Нацбанку озвучили алгоритм - today.ua

Право на обмін валюти через термінали надано фінансовим організаціям, які володіють терміналами самообслуговування, причому не тільки в будівлі банку, але і, наприклад, на території торгових центрів. Вони можуть надавати послуги по "безконтактному" обміну американської валюти на гривню.

Щоб обміняти долари на гривні, потрібно ввести в апарат долари, а термінал обміняє їх за діючим курсом і зарахує на ваш банківський рахунок в гривні. Зворотна операція з обміну гривні в долари поки не є доступною в Україні.

Це дуже зручно, що клієнти банків отримають можливість здійснювати необхідні операції без обов'язкового походу у відділення фінустанов, де необхідно вистояти чергу в касу. Українці можуть обмінювати валюту через термінали: у Нацбанку озвучили алгоритм Дана послуга діє в ПриватБанку вже кілька років. Українці можуть обміняти будь-яку суму, починаючи з $10, за допомогою онлайн-обміну. Ця послуга була не дуже популярною, адже багатьом людям зручніше обміняти долари де-небудь в обміннику.

У терміналах ПриватБанку можна і купити валюту, здавши готівку гривнею і зарахувавши безготівкові долари на карту. Під час пандемії на фоні перманентного зростання і падіння різних видів валют, тільки один вид заощаджень показав себе як найнадійніший. За словами банкірів, це золото. Тому, якщо ви хочете відкладати заощадження, то найкраще купувати золото.

Нагадаємо, незважаючи на колосальне зростання курсу біткоїну, швейцарський банк попередив своїх клієнтів про ненадійність зберігання заощаджень в криптовалюті.

ДЖЕРЕЛОfinance.ua