Українцям доведеться вносити плату за в'їзд до Євросоюзу

Автор: Марченко Любов

З 2024 року в'їзд до Євросоюзу буде платним для громадян країн, які мають безвізовий режим із ЄС. Для дозволу на перетин будь-якої з країн Євросоюзу потрібно буде сплатити одноразовий збір. Внесена плата за в'їзд до Євросоюзу дозволить іноземцеві безперешкодно подорожувати країнами ЄС.

Українцям доведеться вносити плату за в'їзд до Євросоюзу - today.ua

Про це стало відомо із публікації на сайті ЄС, пише видання sud.ua.

З наступного року громадянам країн, які мають безвіз із ЄС, доведеться вносити плату за в'їзд до Євросоюзу. Обов'язковий збір за програмою ETIAS (Система авторизації в'їзду до Європи) становитиме 7 євро з однієї особи.

Громадянам країн, які мають безвіз із ЄС, потрібно мати дозвіл на поїздку ETIAS. Цей дозвіл буде прив'язуватися до паспорта, за яким подорожуватиме людина, що не має громадянства ЄС. Він залишатиметься дійсним до закінчення терміну дії паспорта.

Популярні зараз

Аналітики повідомили, як зміняться ціни на продукти харчування в Україні

У 2025 році 88% українських компаній планують збільшити зарплати працівникам

В українських вузах не скасовуватимуть бюджетну форму навчання

Hyundai представив новий електричний кросовер IONIQ 9

Українцям доведеться вносити плату за в'їзд до Євросоюзу

При цьому, коли термін дії паспорта скінчиться, то разом із новим паспортом потрібно буде оформити і новий дозвіл на в'їзд до ЄС. З таким дозволом, за умови внесення плати за в'їзд до Євросоюзу, можна буде залишатися на території будь-якої з країн ЄС до 90 днів протягом будь-якого 180-денного періоду. Тобто майже півроку щороку можна буде проводити на території ЄС.

Отримати такий дозвіл, а також внести плату за в'їзд до Євросоюзу потрібно буде не пізніше ніж за 96 годин до в'їзду на територію ЄС. Причому це стосуватиметься будь-якого виду транспорту: як наземного, так і повітряного.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При цьому поки невідомо, чи ця вимога поширюватиметься на українців, які мають статус тимчасового захисту в одній із європейських країн.

Нагадаємо, названі країни Євросоюзу з найвищою та найнижчою вартістю життя.

Головне