Українцям доведеться вносити плату за в'їзд до Євросоюзу

Автор: Марченко Любов

З 2024 року в'їзд до Євросоюзу буде платним для громадян країн, які мають безвізовий режим із ЄС. Для дозволу на перетин будь-якої з країн Євросоюзу потрібно буде сплатити одноразовий збір. Внесена плата за в'їзд до Євросоюзу дозволить іноземцеві безперешкодно подорожувати країнами ЄС.

Українцям доведеться вносити плату за в'їзд до Євросоюзу - today.ua

Про це стало відомо із публікації на сайті ЄС, пише видання sud.ua.

З наступного року громадянам країн, які мають безвіз із ЄС, доведеться вносити плату за в'їзд до Євросоюзу. Обов'язковий збір за програмою ETIAS (Система авторизації в'їзду до Європи) становитиме 7 євро з однієї особи.

Громадянам країн, які мають безвіз із ЄС, потрібно мати дозвіл на поїздку ETIAS. Цей дозвіл буде прив'язуватися до паспорта, за яким подорожуватиме людина, що не має громадянства ЄС. Він залишатиметься дійсним до закінчення терміну дії паспорта.

Популярні зараз

ПриватБанк та monobank встановили обмеження на грошові перекази між картками

У Білому домі зробили заяву про “жахливу“ ситуацію на фронті: “Ми вже запізнилися“

Законопроєкт про мобілізацію змінено: у Раді повідомили, які скандальні положення виключили з документу

Росіяни після окупації Авдіївки продовжили наступ: Путін назвав 5 стратегічних напрямків

Українцям доведеться вносити плату за в'їзд до Євросоюзу

При цьому, коли термін дії паспорта скінчиться, то разом із новим паспортом потрібно буде оформити і новий дозвіл на в'їзд до ЄС. З таким дозволом, за умови внесення плати за в'їзд до Євросоюзу, можна буде залишатися на території будь-якої з країн ЄС до 90 днів протягом будь-якого 180-денного періоду. Тобто майже півроку щороку можна буде проводити на території ЄС.

Отримати такий дозвіл, а також внести плату за в'їзд до Євросоюзу потрібно буде не пізніше ніж за 96 годин до в'їзду на територію ЄС. Причому це стосуватиметься будь-якого виду транспорту: як наземного, так і повітряного.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При цьому поки невідомо, чи ця вимога поширюватиметься на українців, які мають статус тимчасового захисту в одній із європейських країн.

Нагадаємо, названі країни Євросоюзу з найвищою та найнижчою вартістю життя.