Право на отримання субсидії в Україні мають не всі громадяни. У Міністерстві соціальної політики зазначають, що ті українці, які не сплачують податки і єдиний соціальний внесок, не можуть розраховувати на допомогу від держави.
Крім того, отримувати субсидію не можуть і ті українці, чия зарплата нижче мінімальної. Призначаються житлові субсидії за рішенням спеціальних комісій на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов проживання.
Іноді українці подаються на субсидії і отримують відмову, не розуміючи, у чому причина. Кожен випадок індивідуальний. Але причину відмови потрібно дізнаватися обов'язково. Для цього варто вимагати від комісії протокол рішення. На це має право кожен громадянин України, якому відмовили в субсидії.
Отримати протокол рішення можна звернувшись із заявою в управління соцзахисту, куди раніше подавалася заява про призначення субсидії. Далі з протоколом потрібно звертатися до юристів, які допоможуть довести ваше право на отримання субсидії. Найдешевші послуги юристів у справах по нарахуванню субсидій - 6 тисяч гривень.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
На виплату українцям субсидій до Держбюджету на 2021 рік закладено на 2,7 мільярда гривень менше, у порівнянні з 2020 роком. Масово позбавляти українців державної допомоги влада не має наміру, але ті, хто не відповідає встановленим параметрам, повинні будуть компенсувати отримані субсидії державі.
За новими правилами, якщо в квартирі прописана людина, яка там не проживає, то власнику квартири не зможуть відмовити в отриманні субсидії. Якщо один з членів сім'ї офіційно працевлаштований за кордоном, то при наданні довідки з місця роботи його членам сім'ї держава буде оплачувати субсидію.
Нагадаємо, середній розмір субсидій в Україні в листопаді виріс у 2,2 рази. Дізнайтеся, як змінився розмір виплат по областям.