Українцям розповіли, коли найкраще змінювати постачальника газу, щоб не опинитися в боржниках

Після підвищення тарифів на доставку газу багато українців вирішили змінити собі постачальника, тим більше це належить їм за законодавством. Однак, громадян турбує питання, коли краще міняти постачальника, щоб не було боргів перед облгазом.

Українцям розповіли, коли найкраще змінювати постачальника газу, щоб не опинитися в боржниках - today.ua

Один із споживачів задав таке питання в співтоваристві "Платимо за газ менше" на Facebook.

"Підкажіть, коли краще подати заяву на перехід в Нафтогаз, на початку місяця або в кінці і коли заплатити, щоб не було ні переплат ні боргів Миколаївгазу?", - поцікавився користувач Олександр Васильович.

Українцям розповіли, коли найкраще змінювати постачальника газу, щоб не опинитися в боржниках Більшість користувач соцмережі вважають, що абсолютно не принципово, коли міняти постачальника, так як місяць подачі заяви на перехід може і не співпасти з місяцем фактичного переходу.

Користувачеві "Миколаївгазу" відповіли, що в місяць переходу йому доведеться заплатити два платежу - старим і новим постачальникам. Борг погаситься попереднього постачальника по приходу листа з остаточним розрахунком, а новому постачальнику доведеться заплатити за новим обраним тарифом.

Що стосується переплати, яка могла залишитися від старого постачальника, то її користувачеві також зобов'язані повернути, тільки на банківський рахунок. Чи є переплата, потрібно дізнаватися до моменту подачі заяви на зміну постачальника, щоб потім не було пізно повертати свої гроші.

Нагадаємо, українцям раніше розповіли, як можна знизити тариф на газ абсолютно законним чином.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net