Украина вдвічі збільшить обсяг видобутку власного газу, - “Нафтогаз“

Автор: Марченко Любов

Компанія "Нафтогаз України" заявила, що має намір найближчими роками збільшити обсяги власного видобутку. Про це йдеться на сайті її дочірньої компанії "Укргазвидобування". У "Нафтогазі" кажуть, що газ власного видобутку може стати основою енергетичної незалежності України.

Украина вдвічі збільшить обсяг видобутку власного газу, - “Нафтогаз“ - today.ua

Стратегія, розроблена компанією, передбачає суттєве збільшення власного видобутку вуглеводнів. Упродовж десяти років обсяг видобутку газу мають намір збільшити вдвічі.

Для цього, кажуть у компанії, зараз розробляються проекти освоєння нових газових родовищ, які вже відомі, і які по праву належать Україні.

"Йдеться про Чорноморський шельф, Юзівську площу, чотири великі нафтогазові ділянки за підписаними угодами про розподіл продукції (УРП) – визнаним у світі галузевим механізмом співпраці, що збільшує ймовірність повернення міжнародних інвесторів до нафтогазового сектору України", - пишуть у повідомленні.

Популярні зараз

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

Наймодніші джинси весни-літа 2024 року: який денім актуальний у новому сезоні

Украина вдвічі збільшить обсяг видобутку власного газу, - “Нафтогаз“

Крім того, компанія не обмежуватиметься лише розробкою розвіданих родовищ газу, але й активно займатиметься пошуком нових.

"Ми плануємо розпочати сейсморозвідку в 2021 році, пошуково-розвідувальне буріння – в 2022-му році", - ділиться планами "дочка" "Нафтогазу".

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зважаючи на такі далекоглядні плани, компанія "Нафтогаз" ще в минулому році підсилила свій кадровий потенціал спеціалістами відповідного профілю: ученими, а також практиками, що мають великий досвід розробки родовищ газу.

Нагадаємо, українцям назвали причину високих тарифів на газ. Високі ціни на блакитне паливо існуватимуть доти, доки на ринку газу залишатиметься монополіст – компанія "Нафтогаз".