В Україні оновили правила отримання субсидій: скільки грошей виділить держава на одну сім'ю

Субсидії в 2021 році отримають всі громадяни, кому за законом належить отримувати виплати від держави. Згідно з законодавством України, субсидії на оплату комунальних послуг в цьому році будуть надаватися тим українцям, у кого плата за комуналку дорівнює або перевищує 15% доходів сім'ї.

В Україні оновили правила отримання субсидій: скільки грошей виділить держава на одну сім'ю - today.ua

При цьому, розмір обов'язкового платежу розраховується для кожної сім'ї окремо в залежності від доходів. При розрахунку щомісячний дохід на одну людину ділиться на прожитковий мінімум, а отримане число ділиться на коефіцієнт "2" і множиться на 15%.

Субсидія призначається на опалювальний сезон, починаючи з місяця звернення, а також розраховується на неопалювальний період.

За новими правилами, право на субсидію мають ті українці, а також їх родичі, які працюють за кордоном. Отримати допомогу від держави на оплату комуналки можна і в тому випадку, якщо в родині хтось доглядає за обличчям з інвалідністю. Безробітні з 2021 року також мають право на субсидію.

З цього року одержувачів субсидій будуть більш ретельно перевіряти, ніж раніше. Тих, кому помилково нараховували пільги, змусять повернути отримані гроші державі.

Нагадаємо, міністр соціальної політики Марина Лазебная нещодавно заявляла, що в наступаючому 2021 році гроші, передбачені на субсидії, можуть закінчитися раніше, ніж бюджетний рік, так як на субсидії було виділено на 2,7 мільярда гривень менше, ніж у минулому році.

Також повідомлялося, як відобразиться підвищення комунальних тарифів в Україні на отримувачах субсидії.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net